Sakarya Polis Evi – 2020 Fiyatları, Telefon, Adres Bilgileri

Sakarya Polis Evi – 2020 Fiyatları, Telefon, Adres Bilgileri

Bu yazımızda sizlere Emniyet Genel Müdürlüğüne bağlı olarak faaliyet gösteren Sakarya Polis Evi – 2020 Fiyatları, Telefon, Adres Bilgileri hakkında bilgiler vereceğiz.

UYARI: Değerli okuyucular fiyat listeleri ve yemek listeleri devamlı değişiklik gösterdiğinden dolayı aşağıdaki telefon numaralarından oda ücretleri dahil polis evi hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Sakarya Polis Evi

# Yedi ( 7 ) yaşından küçük çocuklar için ekstra yatak talep edilmemesi halinde yatak ücreti alınmaz. * İlave edilecek her yatak için tek kişilik yatak ücretinin yarısı alınır.​

# Üç ( 3 ) yataklı odalarda iki (2) kişi, iki (2) yataklı odalarda tek kişi kalmak istenmesi durumunda tam oda ücreti alınır.

# Teşkilat Mensuplarının yakınları ( anne, baba, eş, çocuk, gelin ve damat ) STGK ile, STGK olmaması halinde teşkilat mensubu tarafından düzenlenen dilekçe ile konaklama yapabilirler. Kamu Mensuplarının yakınları ( anne, baba, eş, çocuk, gelin ve damat ) ise yakınının kamu personeli olduğunu belirtir belgeyi ibraz ederek teşkilat ve kamu personeli ücretinden yararlanarak konaklama yapabilirler.

# Konaklama talebinde bulunan teşkilat ve kamu mensubu ile yakınları dışındaki kişiler, onaylı misafir statüsü ve imkanları dahilinde konaklama yapabilirler. Ancak; onaylı misafir olarak konaklama yapabilmeleri için, bir teşkilat mensubunun kendilerine referans olduklarına dair dilekçeyi ibraz etmeleri gerekmektedir. ​

# Emniyet Teşkilatında fiilen çalışan veya emekli olan mensuplarımızın kendisinin, eşinin veya çocuklarının özür durumuna göre özür oranının %50 ve üzerinde bulunmasını, Özürlülük Ölçütü, Sınıflandırması ve Özürlülere Verilecek Sağlık Kurulu Raporları Hakkında Yönetmelik kapsamında belgelemeleri koşuluyla sosyal tesislerde konaklamaları durumunda, engelli ve refakat edecek kişiye tahsis edilen oda ücreti %50 indirimli uygulanır.​

# Konaklama ücretlerine kahvaltı, yemek, alakart v.b. gibi hizmetler dahil değildir.​

 ADRES VE ULAŞIM BİLGİLERİ

Maltepe Mah. Önderevler Sokak No:80/D

Adapazarı / SAKARYA
Tel: 276 54 50
Faks: 276 54 50

Sakarya Polis Evi teşkilat mensuplarımızın Sakarya ilinde bulundukları süre içerisinde evlerindeki güven ve konforu sağlamayı amaç edinmiştir. Sakarya Polis Evi odaların ve tesisin temizliği konusunda azami özeni göstermektedir. Restoran hizmetleri ile geniş beğeni kazanmış bir tesis olan Sakarya Polis Evi teras katından Sapanca manzarası ile misafirlerine huzurlu bir ortam sunmaktadır.

Adapazarı Polis Evi olarak da bilinen polis evimiz de siz misafirlerimizi ağırlamaktan mutluluk duyarız. Adapazarı genellikle şehrin ismi gibi anılsa da Sakarya ilinin merkez ilçesidir. Bu yüzden Sakarya’ da konaklamak isteyen teşkilat mensuplarımız Adapazarı Polis Evi aramalarında karşılarına çıkan Sakarya Polis Evi’ ni tercih etmelidirler.

Sakarya Polis Evi -Adapazarı Polis Evi (Akyazı Polis Evi, Arifiye Polis Evi, Erenler Polis Evi, Ferizli Polis Evi, Geyve Polis Evi, Hendek Polis Evi, Karapürçek Polis Evi, Karasu Polis Evi, Kaynarca Polis Evi, Kocaali Polis Evi, Pamukova Polis Evi, Sapanca Polis Evi, Serdivan Polis Evi, Söğütlü Polis Evi, Taraklı Polis Evi) ilçelerinde polis evi bulunmadığından bu ildeki tek polis evi olma özelliğine sahiptir.

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: Content is protected !!