Kırklareli Polis Evi – 2020 Fiyatları, Telefon, Adres Bilgileri

Kırklareli Polis Evi – 2020 Fiyatları, Telefon, Adres Bilgileri

Bu yazımızda sizlere Emniyet Genel Müdürlüğüne bağlı olarak faaliyet gösteren Kırklareli Polis Evi – 2020 Fiyatları, Telefon, Adres Bilgileri hakkında bilgiler vereceğiz.

UYARI: Değerli okuyucular fiyat listeleri ve yemek listeleri devamlı değişiklik gösterdiğinden dolayı aşağıdaki telefon numaralarından oda ücretleri dahil polis evi hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kırklareli Polis Evi

Kırklareli Polis Evi otel bölümü 16 oda ve 29 yatak sayısına sahiptir. 4 Double, odası mevcuttur. Odalarımızda klima, 24 saat sıcak su, kablosuz internet, merkezi ısıtma, mini buzdolabı, Televizyon ve elektrik kesintilerine karşı jeneratör desteği ile aradığınız konfor hizmetinize sunulmuştur.

Restoran

100 Kişiye hizmet verebilen restoranımızda mutfak bölümümüz 2013 yılı başında tamamen yenilenerek temiz, lezzetli ve azami hijyen koşullarına uygun hizmet verebilecek ortama kavuşmuştur.
Kapalı devre televizyon sistemi ile mutfakta yemek yapılırken restoran da izleme imkanı siz misafirlerimizin hizmetine sunulmuştur. Restoranımızda toplu yemek aktivitelerinde de kullanabilmekte olup hafta içi öğlenleri tabldot servisi yapılmaktadır.

Bayan Kuaför

Bayan misafirlerimize uzman kuaförlerimiz tarafından her türlü saç kesim ve bakım hizmeti verilmektedir.

Lokal ve Oyun Salonu

70 kişilik salonumuzda, plazma televizyon ve projeksiyon cihazı ile derbi maçları ve film seyrederken tost, hamburger ve sıcak-soğuk içecek servisi yapılmaktadır

Spor Salonu

2013 yılı sezonunda yenilenmiş salonumuz, Televizyon ve ses sistemi ile haftanın 6 günü bay ve bayan misafirlerimizin kullanımına açılmıştır.

Kırklareli Polis Evi İletişim

Adres : Polisevi Şube Müdürlüğü Karacaibrahim Mah. Fevzi Çakmak Blv. No:7   Merkez / KIRKLARELİ
Telefon: +90 288  214 29 54
ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: Content is protected !!