Kırıkkale Polis Evi – 2020 Fiyatları, Telefon, Adres Bilgileri

Kırıkkale Polis Evi – 2020 Fiyatları, Telefon, Adres Bilgileri

Bu yazımızda sizlere Emniyet Genel Müdürlüğüne bağlı olarak faaliyet gösteren Kırıkkale Polis Evi – 2020 Fiyatları, Telefon, Adres Bilgileri hakkında bilgiler vereceğiz.

UYARI: Değerli okuyucular fiyat listeleri ve yemek listeleri devamlı değişiklik gösterdiğinden dolayı aşağıdaki telefon numaralarından oda ücretleri dahil polis evi hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kırıkkale Polis Evi

Polisevi Şube Müdürlüğü 04.12.2003 tarihi itibariyle, Çalılöz Mah. 464 sok. No:107 ‘de hizmet vermeye başlamıştır.

2007 yılında bakım onarım yapılarak eksiklikler giderilmiştir ve daha iyi şartlarda hizmet vermeye devam etmektedir.

Hizmet Binasının 6 kattan ibaret olduğu, 3 adet Suit Oda, 24 Adet Normal Odası, 1 Adet Düğün Salonu, 1 Adet Restorant, 2 Adet VIP Salonu, Pastane, Bayan Kuaför ve Erkek Kuaför, 1 Adet Halı Saha, Kablosuz İnternet ve Açık Otopark ile hizmet vermektedir.

Otel

Otelimiz 3 süit olmak üzere 27 oda ve 51 yatak kapasiteli olup konaklama hizmeti her türlü ihtiyacınız düşünülerek hazırlanmıştır. Otel odalarımızda yazları aradığınız serinliği yakalamak için balkon, kışları aradığınız sıcaklığı yakalamak için kalorifer sisteminin bulunduğu, yaz kış 24 saat sıcak su imkanı, yiyecek ve içeceklerinizi muhafaza edebileceğiniz buzdolabı mevcuttur.

Dinlenirken yada yatmadan hemen önce keyifle izlemeniz için konulmuş 37 ekran tv, elektrik kesintilerine karşı hazır jeneratör, özel çalışma ve paylaşımlarınız için sınırsız kablosuz internet ağı ile içinizi ısıtacak renklerinize kadar her ayrıntının düşünüldüğü otel odalarımızda siz değerli misafirlerimizi ağırlamaktan ve bu konforu sizlere yaşatmaktan keyif duyacağız.

VIP Salonumuz Polis Evimizin giriş katında olup, Kapalı ve Balkonlu kısım olarak iki bölümden oluşmaktadır.

Düğün, Nişan, Sünnet, Eğlence ve Toplantı Salonu

Meslektaşlarımızın kendilerinin veya yakınlarının düğün, nisan, sünnet gibi merasimlerini yapabilecekleri 750 kişi kapasiteli çok amaçlı salon, mensuplarımıza her zaman ekonomik ve kaliteli hizmet verilmektedir. 

Toplantı ve konferanslar için, her turlu ses ve görüntü ekipmanlarının bulunduğu salonumuz bölge toplantılarında, eğitim seminerlerinde mensuplarımızın hizmetine sunulmuştur.

Tüm etkinliklerde uzman kadromuz ve deneyimli personelimiz ile hizmet verilmektedir. Etkinlikleriniz için önceden rezervasyon yaptırmanız yararınıza olacaktır.

Nişan, Düğün ve Özel toplantılarınız için Özel Otopakımız mevcuttur.

Restorant

Aynı anda 200 kişiye kadar hızlı, konforlu hizmet verebilen restoranımızda her şey den önce güler yüzlü sıcak karşılama ve uğurlama ile güne veya geceye keyifle başlamadaki ayrıcalığınızı yaşarken, zengin kahvaltı çeşitleri ile sizlere evinizden uzakta rahatı ve konforu sunmaya çalıştık. Yine her zaman birinci sınıf malzemelerle hazırlanan lezzetli, bol çeşitli ve doyurucu sulu yemeklerimizi uygun fiyatlarla yeme avantajını yakalarken çok çeşitli ızgara ve pide çeşitlerimiz, öğlen tabldot yemeklerimiz ve özellikle akşam sohbetlerinize dost ve sevdiklerinizle birlikte ağız tadında eşlik edecektir. .

  • Sabah Kahvaltısı : 08.00 -10.00
  • Öğle Yemeği :12.00 -14.00
  • Akşam Yemeği :17.00 -23.00 saatleri arasında verilmektedir.
  • Branç Kahvaltı: Pazar Günleri 09.30-12.00 saatleri arasında verilmektedir.
  • Branç Kahvaltı Mensup Personelimize 12 TL, Mensup Harici 15 TL dir.

Damak zevkinize sunduğumuz yemekler, tatlılar, pideler ve ızgaralar tesisimiz mutfağında kendi aşçılarımız ve ustalarımız tarafından sağlıklı ve temiz ortamlarda hazırlanmaktadır.

Pastane

Polisevimizin pastane bolumu her çeşit tuzlu ve tatlı kuru pasta, sütlü ve hamurlu tatlılar, kurabiye ve yas pasta çeşitleri günlük olarak üretilmekte ve taze olarak satışa sunulmaktadır. Burada ayrıca her turlu sıcak-soğuk içecek servisi yapılmaktadır. Pastanemiz 08:30-22:30 saatleri arasında hizmet vermektedir.

 

Santral Telefonları:    0  ( 318 )  224 25 42   –  0 ( 318 )  224 26 47
Santral Gsm  :   0  ( 505 )  318 71 15
Faks  :   0  ( 318 )  225 36 75
@mail :   kirikkalepolisevi@gmail.com
Adres :   Çalılıöz Mah. 466. Sok. NO:10 (Bölge Trafik Arkası) KIRIKKALE
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: Content is protected !!