Kocaeli Polis Evi – 2020 Fiyatları, Telefon, Adres Bilgileri

Kocaeli Polis Evi – 2020 Fiyatları, Telefon, Adres Bilgileri

Bu yazımızda sizlere Emniyet Genel Müdürlüğüne bağlı olarak faaliyet gösteren Kocaeli Polis Evi – 2020 Fiyatları, Telefon, Adres Bilgileri hakkında bilgiler vereceğiz.

UYARI: Değerli okuyucular fiyat listeleri ve yemek listeleri devamlı değişiklik gösterdiğinden dolayı aşağıdaki telefon numaralarından oda ücretleri dahil polis evi hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kocaeli Polis Evi

Alakart Restoranımız 120 kişiliktir.  Hafta içi Saat: 18: 00 dan itibaren servise başlamaktadır ve Saat:23.00’a kadar hiz met vermektedir.​  Hafta sonu Cumartesi ve Pazar günleri Alakart Restora nımız tabldot olmadığından Saat:13.00 dan itibaren hizmet vermektedir. Haftanın yedi günü Restoranımız açıktır. Restoranımız düğün, nişan, kına gecesi, sünnet merasimi gibi etkinliklerinizde siz değerli meslektaşlarımıza ve yakınlarınıza Genel Müdürlüğümüzün belirlemiş olduğu fiyatlar üzerinden kiralayabilirsiniz.

Ayrıca özel yemekler de, yemekli toplantılarda salonumuzdan istifade edebilirsiniz. Restoranımızda  kırmızı et çeşitleri, beyaz et çeşitleri ve balık menüleri ile hizmet vermekteyiz. Hafta sonu Cumartesi ve Pazar günleri Alakart Restoranımız   tabldot olmadığından Saat:13.00 dan itibaren hizmet vermektedir. Haftanın yedi günü Restoranımız açıktır. Restoranımız düğün, nişan, kına gecesi, sünnet merasimi gibi etkinliklerinizde siz değerli meslektaşlarımıza ve yakınlarınıza Genel Müdürlüğümüzün belirlemiş olduğu fiyatlar üzerinden kiralayabilirsiniz.

Ayrıca özel yemekler de, yemekli toplantılarda salonumuzdan istifade edebilirsiniz. Restoranımızda  kırmızı et çeşitleri, beyaz et çeşitleri ve balık menüleri ile hizmet vermekteyiz. Hafta içi mesai saatleri içerisinde öğle istirahatında Restoranımızda 12.00-13.00 saatleri arası tabldot yemeği hizmeti verilmektedir. Hafta sonu öğle saatinde tabldot yoktur.

Polis Lokalimizde sıcak ve soğuk alkolsüz içecek çeşitlerimizin tamamı mevcuttur.Tost çeşitleri yiyecek olarak verilmektedir.Lokallerimizde Dijitürk ve  D- Smart yayınları mevcuttur.Lig ve Avrupa kupası maçlarını keyifle seyredebilirsiniz.Ayrıca Turkuaz Salonumuzda aynı hizmetler Rütbeli Personelimize de verilmektedir.Bunun yanında Turuncu Salonumuzda önceden randevu almak suretiyle Evlilik,yıldönümü,doğum günü gibi özel günlerinizde sadece siz ve Ailenizin bulunacağı size ait bir salonda kutlamalarınızı yapabilirsiniz.Sosyal Tesislerimiz siz değerli meslektaşlarımıza hizmet vermekten kıvanç duymaktadır.

Kocaeli Polis Evi İletişim

Adres: Karabaş Mahallesi Belde Sokak No:3 İZMİT

Telefonlar: 0 505 318 41 60     –     0262 321 48 80    –       0 262 315 73 77

FAKS : 0 262 321 48 80

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.