Internet Download Manager İçin Harika İpuçları!

Internet Download Manager İçin Harika İpuçları!
A+
A-

Teknoloji kategorimizdeki bu yazımızda sizlere Internet Download Manager İçin Harika İpuçları! hakkında bilgiler vereceğiz.

Internet Download Manager İçin Harika İpuçları!

Bu yazımızda internet üzerinden dosya indiriminde çokça kullandığımız Internet Dowloand Manager için harika ipuçlarını ele alacağız.

İnternetten dosya indirimi deyince aklımıza gelen ilk uygulamalardan birisi mutlaka İnternet Dowloand Manager olur. Eskiden Youtube videolarında veya indirme seçeneği olmayan birçok dosyanın indiriminde de kullanılan İnternet Dowloand Manager sayesinde birçok dosya veya uygulamayı kolay bir şekilde indirmekteyiz. Şu zamanlarda halen aktif olarak faaliyet gösteren İnternet Dowloan Manager’i daha hızlı kullanmamız mümkün.

İnternet Dowloand Manager Nedir?

İnternet üzerinden dosya indirme için kullanılan tüm tarayıcılarla uyumlu olarak çalışan bir internet indirme yöneticisi programıdır. Bu program sayesinde internette indirilmesi zor olan dosyaları kolay ve hızlı bir şekilde indirebiliyoruz.

Kullanışlı ve hızlı olmasından dolayı internet kullanıcıları tarafından çokça tercih edilen İnternet Dowloand Manager yılların popüler uygulamalarından birisidir.

Bu uygulamayı daha hızlı ve daha kullanışlı hale getirmek içinde bazı ipuçları vardır. Sizde bu ipuçları sayesinde daha hızlı bir ve daha kullanışlı bir indirme yöneticisine sahip olabilirsiniz.

Internet Dowloand Manager İpuçları

  • Linkleri Manuel Bir Şekilde Eklemek: Bazen internet bağlantısında oluşan yavaşlanma, duraklama veya kesinti sayesinde oluşan sorunlar nedeniyle bazen de tarayıcı ve bağlantı uyumsuzluğu sayesinde indirme bağlantıları algılanmaz. Bu gibi durumlar nedeniyle linklerin Internet Dowloand Manager’ e elle eklenmesi gerekmektedir. Bu şekilde hızlı bir indirme sağlarsanız.
  • Programın Varsayılan Ayarlarını Değiştirin: Programı ilk indirdiğiniz gibi kullanmak en doğrusudur. Sizler için daha hızlı ve daha kullanışlı gelir fakat küçük bir ayarlama yaparak Internet Dowloand Manager’i daha hızlı bir hale getirebilirsiniz. İlk olarak İnternet Dowloand Manager’i açın “İndirmeler” sekmesi altında bulunan “Seçenekler – Bağlantı Yolu” kısmına girin. Burada ki ekrandan maksimum bağlantı sayısını “16” bağlantı tipini de “LAN 10Mbs” olarak yapın. Bu sayede Internet Dowloand Manager daha hızlı indirme yapacaktır.
  • İndirme Kuyrukları Ayarı Yapın: Internet Dowloand Manager sayesinde dosya indirimi yaparken üst üste indirme yapmayı devre dışı bırakan kuyruk oluşturma işlemi sayesinde dosyalarınızı teker teker indirebilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.