Isparta Polis Evi – 2020 Fiyatları, Telefon, Adres Bilgileri

Isparta Polis Evi – 2020 Fiyatları, Telefon, Adres Bilgileri

Bu yazımızda sizlere Emniyet Genel Müdürlüğüne bağlı olarak faaliyet gösteren Isparta Polis Evi – 2020 Fiyatları, Telefon, Adres Bilgileri hakkında bilgiler vereceğiz.

UYARI: Değerli okuyucular fiyat listeleri ve yemek listeleri devamlı değişiklik gösterdiğinden dolayı aşağıdaki telefon numaralarından oda ücretleri dahil polis evi hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Isparta Polis Evi

Tesisimizde misafirlerimizin güvenli bir ortamda hoşça vakit geçirebilmeleri amacıyla restoran ve otel odalarımızda sizlerin görüşlerine önem vererek en iyi kalitede hizmet verebilmek için çalışmalarımız devam etmektedir.

Isparta Polis Evi 5 kattan oluşmaktadır. Otelimizde 4 adet 2+1 yataklı aile  odası, 4 adet 1+1+1 yataklı oda, 16 adet 1+1 yataklı oda, 4 adet süit oda olmak üzere toplam 28 adet oda bulunmaktadır. Tüm katlarımızdaki odaların zeminleri laminat parke ile döşenmiş olup, her odada Tv, mini bar, 24 saat sıcak su, klima, kablosuz internet,  bulunmaktadır.

Restoran kısmımızda sabah kahvaltı, öğlen tabldot olarak yemek ve akşamları ise ızgara çeşitlerimiz ile hizmet vermekteyiz. Lokal bölümümüzde ise sıcak ve soğuk içecekler ile hizmet verilmektedir.

Isparta Polis Evi İletişim

Telefon:+90 246 242 96 55

Cep Telefon:+90 505 318 32 02

Adres: Halıkent Mahallesi ISPARTA

Resmi Sitesi: Tıklayın

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: Content is protected !!