Jandarma ve Sahil Güvenlik Komutanlığı Astsubay Sınav Sonuçları Açıklandı.

Anasayfa / ASKERİ ALIMLAR / Astsubay Alımları / Jandarma ve Sahil Güvenlik Komutanlığı Astsubay Sınav Sonuçları Açıklandı.

Jandarma ve Sahil Güvenlik Komutanlığı Astsubay Sınav Sonuçları Açıklandı.

Asker adaylarının merakla beklediği  Jandarma ve Sahil Güvenlik Komutanlığı Astsubay Sınav Sonuçları Açıklandı.

Jandarma Genel Komutanlığı resmi internet sayfasından yayımladığı bir duyuru ile Sahil Güvenlik ve Jandarma Astsubay alımı sonuçlarının belli olduğu duyuruldu.

Jandarma ve Sahil güvenlik Akademisi Başkanlığı Personel Temin Sayfası üzerinden yayımlanan duyuruya göre adaylar, Jandarma Genel Komutanlığı sözleşmeli astsubay alımı ile Sahil Güvenlik Komutanlığı sözleşmeli ve muvazzaf astsubay alımı sonuçlarını e-Devlet şifreleri ile giriş yaparak öğrenebilecekler.

Sahil Güvenlik ve Jandarma astsubay alımı mülakat sonuçları için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

JANDARMA SINAV SONUCU ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYIN

SAHİL GÜVENLİK SINAV SONUCU ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYIN

TÜM ASKERİ ALIMLAR İÇİN TIKLAYIN 

OKUMALISIN  2018 Yılı Dış Kaynaktan Muvazzaf Astsubay Başvuru Sonuçları Açıklandı.

HEY ADAY ; Tüm alım ilanları Cep Telefonuna ÜCRETSİZ gelsin diyorsan. Aşağıdaki Uygulamamızı Telefonuna Kur Tüm Alım İlanları ve Polis, Asker, Bekçi, MSÜ, Subay, Astsubay Alımları Cep Telefonuna Yollayalım.

ASKERLİK sözlü mülakat  sürecinin en önemli ayağının ilk 60 saniye olduğunu unutmayın. Bu süreçte kurulda oluşturacağınız olumlu ve bilgi dolu intiba, mesleğe atacağınız adımın en önemli noktası olabilir. Bu sürece hazırlanmak için ASKER adaylarına, içerisinde binlerce gerçek ASKERİ mülakat soru ve cevabı olan ASKERİ mülakatları uygulamamızı tavsiye ederiz. Binlerce ASKER adayına sınavı kazandırdığımız için hem mutlu hem de iddialıyız.

İndirmek İçin LOGOYA TIKLAYIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bekçilik-Android