Manchester City Fan Token Nereden Nasıl Alınır? Manchester City Fan Token Ne Zaman Çıkacak

Manchester City Fan Token Nereden Nasıl Alınır? Manchester City Fan Token Ne Zaman Çıkacak
A+
A-

Coin kategorimizdeki bu yazımızda sizlere Manchester City Fan Token Nereden Nasıl Alınır? Manchester City Fan Token Ne Zaman Çıkacak hakkında bilgiler vereceğiz.

Manchester City Fan Token Nereden Nasıl Alınır?

Manchester City token CHZ alt yapısı ile kripto para dünyasına girmeye hazırlanıyor. Manchester City’nin Chiliz ve Socios.com ile anlaşma yaptığını açıklamasının ardından herkes City Fan Token’in ne zaman piyasa çıkacağını ve nasıl alınacağı konusunda araştırmalar yapmaya başladı.

Herhangi bir çevrimiçi satın alma kadar basit ve güvenli, $CHZ ve Taraftar Tokenları almak üç kolay adımda yapılabilir.

İşte adım adım kılavuz:

Adım 1: Chiliz Satın Alımı ($CHZ)

-“Cüzdan” a ve ardından “Yükleme” yi seçin

-Kaç tane $CHZ satın almak istediğinizi girin

Adım 2: Ödeme yapma

– “Ödemeye Devam Et” i seçin

Kullanmak istediğiniz ödeme seçeneğini seçin

– “Şimdi Satın Al” ı seçin

– “Şimdi Öde” yi seçin

– Kart bilgilerinizi girin

– “Şimdi Öde” yi seçin

Ödeme yapıldıktan sonra, ödemenin başarılı olup olmadığı size bildirilecektir. Gelen kutunuza bir makbuz gönderilir ve Cüzdanınıza $CHZ eklenir.

Adım 3: Taraftar Token satın alma

On the app, go to your club’s page

Uygulamada kulübünüzün sayfasına gidin

– Taraftar Token Al’ı seçin

– Kaç tane Taraftar Token almak istediğinizi girin

– $CHZ ile öde’yi seçin

– “Şimdi Satın Al” ı seçin

Fan Tokenlar ne zaman satın alınabilir?

Fan Tokenlar, 
Soyunma Odası özelliğimiz aracılığıyla bir FTO (Fan Token Arzı) üzerinden veya farklı kripto borsalarından satın alınabilir.

Katılacak yeni bir takım/kulüp/spor organizasyonunun duyurulmasının ardından, Fan Tokenlar başlangıçta bir FTO aracılığıyla satışa sunulacaktır.  Bu, Fan Tokenları başlangıç ​​fiyatından satın alabileceğiniz kısa bir dönemdir. Bu süreden sonra, uygulamanın Trading özelliği dahilinde satışa sunulacak ve arz ve talep kurallarına tabi olacaklardır.

Soyunma Odası içeriğini, kullanıcılarımızın Fan Tokenlar konusunda ne kadar iştahlı olduğunu potansiyel partner kulüplerimize göstermek için kullanıyoruz. Şöyle açıklayalım:

Socios.com’da yer alabilecek potansiyel ortak kulüplerimizin her biri için kilitli Dolaplar oluşturulmuştur. Dolaplar belirli bir süre açık kalacaktır. Ardından, potansiyel ortak kulüplerin resmi Fan Token başlatıp başlatmayacaklarına dair bir karar verilecektir. Dolap Tokenları lansmana kadar kilitlenecektir. Potansiyel ortak kulüp Fan Token başlatmama kararı verirse, Dolap Token satın alan taraftarların paraları $CHZ olarak Socios.com hesaplarına geri ödenecektir.

Fan Tokenlar, bir FTO veya Dolap Tokenların resmi Fan Tokenlara çevrilmesi sonrasında, çok sayıda kripto para borsasında satın alınabilir.

Kaynak: https://www.socios.com/tr/

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.