MSÜ Deniz Astsubay Meslek Yüksek Okulu Bölümleri Neler?

MSÜ Deniz Astsubay Meslek Yüksek Okulu Bölümleri Neler?

MSÜ Deniz Astsubay Meslek Yüksek Okulu adayları bu yazımda sizlere MSÜ Deniz Astsubay Meslek Yüksek Okulu Bölümleri Neler? hakkında bilgiler vereceğim.

MSÜ Deniz Astsubay Meslek Yüksek Okulu Bölümleri

Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı

Deniz Kuvvetleri Komutanlığının yüzer ve kara birliklerinde görev alacak İdari branşında sınıflandırılan öğrencilere, görevlerini yapabilecek seviyede temel mesleki ve becerinin kazandırılması hedeflenmektedir.

Elektronik Teknolojisi

Deniz Kuvvetleri Komutanlığının yüzer ve kara birliklerinde görev alacak Harekât Elektronik, Silah Elektronik, Makine Elektronik, Güdüm Sistemleri ve Teknikleri, Bilgi Teknolojileri, Topçu, Sonar, Mayın ve Torpido branşlarında sınıflandırılan öğrencilere, görevlerini yapabilecek seviyede temel mesleki bilgi ve becerinin kazandırılması hedeflenmektedir.

Uçak Teknolojisi

Deniz Kuvvetleri Komutanlığı envanterinde bulunan yüzer ve uçar birliklerde görev yapacak Uçak Bakım Aviyonik ve Uçak Bakım Mekanik branşlarında sınıflandırılan öğrencilere, European Aviation Safety Authority (EASA) Part-66 kategori B1/B2 normlarında görev yapabilecek seviyede; hava araçlarına bakım yapma becerisinin kazandırılması hedeflenmektedir.

İşletme Yönetimi

Deniz Kuvvetleri Komutanlığının yüzer ve kara birliklerinde görev alacak İkmal branşında sınıflandırılan öğrencilere, temel işletme yönetimi bilgileri ile birlikte görevlerini yapabilecek seviyede temel mesleki bilgi ve becerinin kazandırılması hedeflenmektedir.

Elektrik

Deniz Kuvvetleri Komutanlığının yüzer ve kara birliklerinde görev alacak elektrik branşında sınıflandırılan öğrencilere, görevlerini yapabilecek seviyede temel mesleki bilgi ve becerinin kazandırılması hedeflenmektedir.

Bilgisayar Programcılığı

Deniz Kuvvetleri Komutanlığının yüzer ve kara birliklerinde görev alacak bilgisayar teknolojisi sınıfı bilişim ve iletişim branşlarındaki öğrencilere, görevlerini yapabilecek seviyede temel mesleki bilgi ve becerinin kazandırılması hedeflenmektedir.

Deniz Ulaştırma ve İşletme

Deniz Kuvvetleri Komutanlığının yüzer ve kara birliklerinde görev alacak Seyir, Harekât ve Porsun branşlarında sınıflandırılan öğrencilere, görevlerini en iyi şekilde yapabilecek seviyede temel mesleki bilgi ve becerinin kazandırılması hedeflenmektedir.

Gemi Makineleri İşletme

Deniz Kuvvetleri Komutanlığının yüzer ve kara birliklerinde görev alacak Motorcu ve Yara Savunma branşlarında sınıflandırılan öğrencilere, görevlerini en iyi şekilde yapabilecek seviyede temel mesleki bilgi ve becerinin kazandırılması hedeflenmektedir.

 

Asker Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

YORUMLAR

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

error: Content is protected !!