MSÜ Harp Okulları ve Astsubay MYO Yedek Adayların Dikkatine

MSÜ Harp Okulları ve Astsubay MYO Yedek Adayların Dikkatine

MSÜ yerleştirme sonuçları 14 Ağustos 2018 tarihinde açıklandı, MSÜ Harp Okulları ve Astsubay MYO Yedek Adayların Dikkatine kısa süre sonrada Astsubay MYO sonuçlarının açıklanması bekleniyor. Harp Okulları sonucunda yedek adaylar için önemli açıklamalar yapılmıştır. Bu önemli açıklamalar Astsubay MYO sonuçlarının açıklaması ile Astsubay MYO adayları içinde önemli olacaktır.

HARP OKULLARI YEDEK ADAYLARI İÇİN DUYURU 

En Önemli Uyarı :

MSÜ Kara Harp Okuluna çağrı işlemleri Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezine (ÖSYM) ön kayıt işlemlerinde bildirdiğiniz telefon numaralarından (e-posta, SMS vb. diğer iletişim araçlarından başka bir çağrı YAPILMAYACAKTIR.) ve 2 (İki) iş günü mesai gün ve saatleri içerisinde değişik zaman aralıklarında yapılacaktır.

Belirttiğiniz telefon numaralarında bir değişiklik olması durumunda mutlak suretle kazandığınız harp okulu komutanlığına bildirmeniz gerekmektedir.

“ASİL” aday kontenjanlarının boş kalması durumunda çağrılacak “YEDEK” adaylar için 27 Ağustos – 12 Eylül 2018 tarihleri arasında mesai gün ve saatleri içerisinde kazandığı Okuluna şahsen başvuru ile yapılacaktır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.