Anasayfa / Harp Okulları / MSÜ Hava Harp Okulu Komutanlığı Nerede-Nasıl Gidilir?

MSÜ Hava Harp Okulu Komutanlığı Nerede-Nasıl Gidilir?

Asker Adayları, bu yazımda sizlere Milli Savunma Üniversitesine bağlı olan MSÜ Hava Harp Okulu Komutanlığı Nerede-Nasıl Gidilir? hakkında bilgiler vereceğim.

MSÜ Hava Harp Okulu Komutanlığı Nerede-Nasıl Gidilir?

İstanbul Otogardan; Metroya binerek Yenikapı durağında ininiz. Buradan aktarma yapıp, Marmaray’a binerek (Halkalı Yönü) Yeşilyurt durağında ininiz. Buradan ise 250 metre yürüyerek Hava Harp Okulu K.lığına ulaşılabilirsiniz.

Yenikapı İDO’dan; Yenikapı Marmaray Metro istasyonuna yürüyünüz (400 metre). Buradan da Marmaray’a binerek  (Halkalı Yönü) Yeşilyurt durağında ininiz Buradan ise 250 metre yürüyerek Hava Harp Okulu K.lığına ulaşılabilirsiniz.

İstanbul Havalimanından; Havaist Bakırköy otobüsleri ile Bakırköy’e geliniz. Buradan Bakırköy Marmaray durağına yürüyünüz (200 metre). Marmaray’a bindikten sonra (Halkalı Yönü)  Yeşilyurt durağında ininiz. Buradan ise 250 metre yürüyerek Hava Harp Okulu K.lığına ulaşılabilirsiniz.

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanından; Havabüs Taksim otobüsleri ile Taksim’e geliniz. Taksim Meydan’dan Yeşilköy Sarı Taksi Dolmuşlara bininiz. Hava Harp Okulu K.lığı önünde ininiz.

TEL                : 0212 663 24 90 / 4216 -4566

Asker Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir