MSÜ Hava Harp Okulu Komutanlığı Nerede-Nasıl Gidilir?

MSÜ Hava Harp Okulu Komutanlığı Nerede-Nasıl Gidilir?

Asker Adayları, bu yazımda sizlere Milli Savunma Üniversitesine bağlı olan MSÜ Hava Harp Okulu Komutanlığı Nerede-Nasıl Gidilir? hakkında bilgiler vereceğim.

MSÜ Hava Harp Okulu Komutanlığı Nerede-Nasıl Gidilir?

Hava Harp Okulu Komutanlığı  Yeşilyurt / İSTANBUL
Tel: +90 212 663 24 90 (Santral)
Belgegeçer: +90 212 663 28 37

Şehirlerarası Otobüs ile Otobüsle istanbul / Esenler Yeni Otogarında inildikten sonra belediye otobüsü veya servislerle Bakırköy’e, buradan da Halkalı istikametine giden banliyö trenine binilerek, Bakırköy’den hemen sonraki durak olan Yeşilyurt istasyonunda inilip Hava Harp Okuluna varılabilir.
İkinci seçenek olarak Esenler Yeni Otogarın içinden geçen metro istasyonundan havalimanı yönüne giden tramvaya binilerek CNR (Uluslararası Fuar Merkezi) istasyonunda inilebilir.Buradan 96T numaralı Atatürk Havalimanı-Taksim hattında çalışan belediye otobüsüne binilip Yeşilyurt durağında inilerek yahut taksi ile Hava Harp Okulu Komutanlığına varılabilir. CNR-Hava Harp Okulu Komutanlığı arası yaklaşık beş km dir.
Denizyolu ile Denizyolu ile istanbul/Sarayburnu Limanına gelindikten sonra Sirkeci Tren istasyonuna yürünebilir. Halkalı istikametine giden banliyö trenine binilerek Yeşilyurt istasyonunda inilerek Hava Harp Okulu Komutanlığına ulaşılabilir. Denizyolu ile istanbul/Yenikapı gelindikten sonra vapur iskelesinin karşısında bulunan Yenikapı Tren istasyonuna gidilirek banliyö trenine binilebilir. Yeşilyurt istasyonunda inilip Hava Harp Okulu Komutanlığına ulaşılabilir.
Denizyolu ile istanbul/Sarayburnu Limanına gelindikten sonra Sirkeci Tren istasyonuna yürünebilir. Halkalı istikametine giden banliyö trenine binilerek Yeşilyurt istasyonunda inilerek Hava Harp Okulu Komutanlığına ulaşılabilir. Denizyolu ile istanbul/Yenikapı gelindikten sonra vapur iskelesinin karşısında bulunan Yenikapı Tren istasyonuna gidilirek banliyö trenine binilebilir. Yeşilyurt istasyonunda inilip Hava Harp Okulu Komutanlığına ulaşılabilir.
Demiryolu ile Tren ile Istanbul/Haydarpaşa tren istasyonuna gelindikten sonra vapurla Eminönüne geçilerek Sirkeci Tren istasyonuna gelinir. Halkalı istikametine giden banliyö trenine binilerek Yeşilyurt istasyonunda inilip Hava Harp Okulu Komutanlığına ulaşılabilir. Eminönüne gelindikten sonra ikinci seçenek olarak da Yeşilköy’e giden (81 nolu) belediye otobüsü ile Hava Harp Okulu Komutanlığı önündeki durakta inilerek Hava Harp Okulu Komutanlığına ulaşılabilir.
Havayolu ile Havayolu ile Istanbul/Atatürk Havalimanına gelindikten sonra, buradan 96T numaralı Atatürk Havalimanı-Taksim hattında çalışan belediye otobüsü ile Yeşilyurt durağında inilerek yahut taksi ile Hava Harp Okulu Komutanlığına varılabilir.
Özel araç ile Özel araç ile E-5 veya E-6 üzerinden Yeşilköy Atatürk Hava Limanı tabelası takip edilir, Havalimanı girişine kadar gelinerek buradan sahil yönüne devam edilir. ilk ışıklı kavşaktan sonra Hava Harp Okulu tabelası takip edilerek Hava Harp Okulu Komutanlığına kolayca ulaşılabilir.
YORUMLAR

  1. medii dedi ki:

    tam olarak adres ne_

    1. Admin dedi ki:

      detaylar eklenmiştir