Muvazzaf - Sözleşmeli Subay Astsubay Muvafakat Yazısı Örneği İndir

Anasayfa / ASKERİ ALIMLAR / Muvazzaf – Sözleşmeli Subay Astsubay Muvafakat Yazısı Örneği İndir

Muvazzaf – Sözleşmeli Subay Astsubay Muvafakat Yazısı Örneği İndir

Subay Astsubay Adayları bu yazımda Muvazzaf – Sözleşmeli Subay Astsubay Muvafakat Yazısı Örneği İndir hakkında bilgiler vereceğim.

Muvazzaf – Sözleşmeli Subay Astsubay Muvafakat Yazısı Örneği İndir

MSB PERSONEL TEMİN DAİRE BAŞKANLIĞINA

1. Milli Savunma Bakanlığı tarafından yayımlanan Türk Silahlı Kuvvetleri Dış Kaynaktan Muvazzaf Astsubay Temini Başvuru Kılavuzunda Fiziki Yeterlilik Testinde belirtilen tüm spor ve fiziksel faaliyetleri (mekik, şınav, koşu) yapmama engel herhangi bir sağlık problemim ve Kurul Üyelerine bildireceğim hastalığım ve rahatsızlığım bulunmamaktadır.

2. Bu Fiziki Yeterlilik Testi sırasında ortaya çıkabilecek her türlü sağlık problemimde sorumluluk tarafıma aittir.

Muvafakat Yazısı Örneği İndirmek İçin Tıklayın

 

OKUMALISIN  Deniz Astsubay Meslek Yüksekokulu Başvuru Biçimi Ve Seçim Aşamaları

HEY ADAY ; Tüm alım ilanları Cep Telefonuna ÜCRETSİZ gelsin diyorsan. Aşağıdaki Uygulamamızı Telefonuna Kur Tüm Alım İlanları ve Polis, Asker, Bekçi, MSÜ, Subay, Astsubay Alımları Cep Telefonuna Yollayalım.

ASKERLİK sözlü mülakat  sürecinin en önemli ayağının ilk 60 saniye olduğunu unutmayın. Bu süreçte kurulda oluşturacağınız olumlu ve bilgi dolu intiba, mesleğe atacağınız adımın en önemli noktası olabilir. Bu sürece hazırlanmak için ASKER adaylarına, içerisinde binlerce gerçek ASKERİ mülakat soru ve cevabı olan ASKERİ mülakatları uygulamamızı tavsiye ederiz. Binlerce ASKER adayına sınavı kazandırdığımız için hem mutlu hem de iddialıyız.

İndirmek İçin LOGOYA TIKLAYIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir