Anasayfa / Genel / Özel Güvenlik Sınav Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Özel Güvenlik Sınav Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Özel Güvenlik adayları bu yazımda sizlere, Özel Güvenlik Sınav Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?  hakkında bilgiler vereceğim.

84. Özel Güvenlik Sınav Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

84. Özel Güvenlik Sınavı 20 Ekim 2019 tarihinde yapıldı. Sınav soruları ve sınav sonuçları Özel Güvenlik Dairesi Başkanlığı tarafından yayınlanan 84. Özel Güvenlik Sınav Talimatı ile tüm tarihler detaylı olarak açıklanmıştır.  84. Özel Güvenlik Sınav Soruları, 23 Ekim 2019 tarihinde açıklanması bekleniyor. Sınav sonuçları ise 08 Kasım 2019 tarihinde açıklanması planlanıyor.

84. Özel Güvenlik Sınav Talimatı

20 Eylül 2019 :Eğitimini tamamlayan adayların sınav ücretini yatıracağı ve ücretlerini yatıran aday listelerinin İl Emniyet Müdürlüklerine bildirileceği son tarihtir.

24 Eylül 2019  :İl Emniyet Müdürlüğü Özel Güvenlik Şube Müdürlüğü personelince, sınav ücreti yatıran aday listelerinin Özel Güvenlik Otomasyon Sistemine (ÖGNET) veri girişi yapılacağı son tarihtir.

20 Ekim 2019  :Yazılı sınavın yapılacağı tarihtir. (Pazar günü, saat 10.00)

21 Ekim-03 Kasım 2019 :Uygulamalı atış sınavı yapılarak, atış puanlarının ÖGNET’e veri girişlerinin yapılacağı tarih aralığıdır.

23 Ekim 2019 :Sınav sorularının ve cevap anahtarlarının yayınlanmasının planlandığı tarihtir.

08 Kasım 2019  :Sınav sonuçlarının açıklanmasının planlandığı tarihtir.

11-15 Kasım 2019 :Yazılı sınav sonucuna itiraz etme süresidir. Otomasyon projesi öğrenci uygulamasının aktif olması halinde Başkanlığımızın “www.egm.gov.tr/ozelguvenlik” web adresinde yer alan ve kullanıcıları otomasyon projesine yönlendirecek olan “Özel Güvenlik Personeli/Aday” uygulamasına adaylar tarafından itiraz kayıtlarının girileceği ve bahse konu uygulamanın aktif olmaması halinde İl Emniyet Müdürlüklerince ÖGNET’e itiraz kayıtlarının yapılacağı tarih aralığıdır.

22 Kasım 2019  :Yazılı sınav itiraz sonuçlarının açıklanmasının planlandığı tarihtir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir