Polis Akademisine Nasıl Gidilir? Detaylı Ulaşım Rehberi

Polis Akademisine Nasıl Gidilir? Detaylı Ulaşım Rehberi

Polis Adayları, bu yazımızda Polis Akademisine Nasıl Gidilir? Detaylı Ulaşım Rehberi hakkında bilgiler vereceğiz. Polis Akademisine ulaşım.

Polis Akademisine Nasıl Gidilir? Detaylı Ulaşım Rehberi

Polis Akademisine Nasıl Gidilir sorusunun cevabı burada. Değerli  adaylar Polis Akademisi bazı sınavlarda mülakat aşamalarını merkezi Ankara da olan kampüsünde gerçekleştiriyor. Ankara’yı bilmeyen birçok aday adres konusunda sorunlar yaşıyor bu yazımızda sizlere Havalimani ve Otogardan Polis Akademisi kampüsüne nasıl ulaşacağınizi anlatacağım.

Polis Akademisinin Ankara da mülakat yaptığı iki yer bulunmaktadır. Arkadaşlar Polis Akademisine direk olarak otobüs, dolmuş ve metro bulunmamaktadır. Sizlere en kısa şekilde ulaşımı tarif edeceğim.

Polis Akademisi Kampüsü

Polis Akademisi Başkanlığı Eymir Mah. 49. Sokak PK:06834 Gölbaşı / ANKARA

AŞTİ’den Nasıl Giderim; Ankara Otogarından indikten sonra Ana Yola çıkıyorsunuz( Konya Yolu) buradan şehiriçi dolmuşlardan Gölbaşı Dolmuşları geçmektedir. Dolmuş sizi Gölbaşında indirecek buradan Taksi ile okula geçebilirsiniz. Sizlere önerim bindiğiniz ve indiğiniz yerde sizin gibi mülakata gelen aday sayısı fazla olacak. Burada birleşerek ortak taksi tutabilirsiniz.

Havalimanından Nasıl Giderim; Ankara Esenboğa havalimanından indikten sonra Ankara merkezine ulaşımını sağlayan  Belko Air otobüsleri bulunmaktadır. Buna binerek AŞTİ (Ankara Otogar) ye gideceksiniz. Buradan sonra Ana Yola çıkıyorsunuz( Konya Yolu) buradan şehiriçi dolmuşlardan Gölbaşı Dolmuşları geçmektedir. Dolmuş sizi Gölbaşında indirecek buradan Taksi ile okula geçebilirsiniz. Sizlere önerim bindiğiniz ve indiğiniz yerde sizin gibi mülakata gelen aday sayısı fazla olacak. Burada birleşerek ortak taksi tutabilirsiniz.

Polislik Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

 
YORUMLAR
 1. Furkan Kirdis dedi ki:

  yurddisinda unverste okumaktayim buradan denklik belgesiyle polis akdemisine girebilirmiyim ne gibi belge lazim 19 yasinda turk vatadasiyim. üc lisan bilmekteyim Turkce Ingilizce isvec.ce bu iki dili anadilim gibi konusur ve yazarim.bana bu konuda yardimci olursaniz minetdar olurum saygilarimla

  1. Admin dedi ki:

   Kardeşim alım ilanları takip edip şartlarına hangisi uygun ise o alıma başvurabilirsin

   1. Bedo dedi ki:

    Ben yeni lise ye geçtim ve pöh olmak istiyorum ankara da yaşıyorum lütfen bana da yardımcı olun mülakatlar kolay gibi gösteriyor aslında yapabileceğimi düşünüyorum en son halter ile ugrasiyordum 80kg kaldırdım ama sonra bıraktım en çok istediğim pöh olmak lütfen yardım edin her akşam pöh diyerek uyumaktayım çok büyük sevdalandım pöh olmaya😭😭😭😭😭😭

    1. Admin dedi ki:

     Kardeşim aramaya pöh nasıl olunur yaz hepsi var aşamalar anlatıldı

 2. Bedo dedi ki:

  Her insan VATAN için savaşmak ister bende VATANIM için savaşmak istiyorum çok şey değil😭😭

error: Content is protected !!