Polis Akademisine Nasıl Gidilir? Detaylı Ulaşım Rehberi

Anasayfa / POLİS ALIMLARI / Polis Akademisine Nasıl Gidilir? Detaylı Ulaşım Rehberi

Polis Akademisine Nasıl Gidilir? Detaylı Ulaşım Rehberi

Polis Akademisine Nasıl Gidilir? Detaylı Ulaşım Rehberi

Polis Akademisine Nasıl Gidilir sorusunun cevabı burada. Değerli  adaylar Polis Akademisi bazı sınavlarda mülakat aşamalarını merkezi Ankara da olan kampüsünde gerçekleştiriyor. Ankara’yı bilmeyen birçok aday adres konusunda sorunlar yaşıyor bu yazımızda sizlere Havalimani ve Otogardan Polis Akademisi kampüsüne nasıl ulaşacağınizi anlatacağım.

Polis Akademisinin Ankara da mülakat yaptığı iki yer bulunmaktadır. Arkadaşlar Polis Akademisine direk olarak otobüs, dolmuş ve metro bulunmamaktadır. Sizlere en kısa şekilde ulaşımı tarif edeceğim.

Polis Akademisi Kampüsü

Polis Akademisi Başkanlığı Eymir Mah. 49. Sokak PK:06834 Gölbaşı / ANKARA

AŞTİ’den Nasıl Giderim; Ankara Otogarından indikten sonra Ana Yola çıkıyorsunuz( Konya Yolu) buradan şehiriçi dolmuşlardan Gölbaşı Dolmuşları geçmektedir. Dolmuş sizi Gölbaşında indirecek buradan Taksi ile okula geçebilirsiniz. Sizlere önerim bindiğiniz ve indiğiniz yerde sizin gibi mülakata gelen aday sayısı fazla olacak. Burada birleşerek ortak taksi tutabilirsiniz.

OKUMALISIN  PMYO Kadın Polis Okulları

Havalimanından Nasıl Giderim; Ankara Esenboğa havalimanından indikten sonra Ankara merkezine ulaşımını sağlayan  Belko Air otobüsleri bulunmaktadır. Buna binerek AŞTİ (Ankara Otogar) ye gideceksiniz. Buradan sonra Ana Yola çıkıyorsunuz( Konya Yolu) buradan şehiriçi dolmuşlardan Gölbaşı Dolmuşları geçmektedir. Dolmuş sizi Gölbaşında indirecek buradan Taksi ile okula geçebilirsiniz. Sizlere önerim bindiğiniz ve indiğiniz yerde sizin gibi mülakata gelen aday sayısı fazla olacak. Burada birleşerek ortak taksi tutabilirsiniz.


Polislik sözlü mülakat  sürecinin en önemli ayağının ilk 60 saniye olduğunu unutmayın. Bu süreçte kurulda oluşturacağınız olumlu ve bilgi dolu intiba, mesleğe atacağınız adımın en önemli noktası olabilir. Bu sürece hazırlanmak için polis adaylarına, içerisinde binlerce gerçek polislik mülakat soru ve cevabı olan polis mülakatları uygulamamızı tavsiye ederiz. Binlerce polis adayına sınavı kazandırdığımız için hem mutlu hem de iddialıyız.

İndirmek İçin LOGOLARA TIKLAYIN

>

2 Yorumlar

  1. yurddisinda unverste okumaktayim buradan denklik belgesiyle polis akdemisine girebilirmiyim ne gibi belge lazim 19 yasinda turk vatadasiyim. üc lisan bilmekteyim Turkce Ingilizce isvec.ce bu iki dili anadilim gibi konusur ve yazarim.bana bu konuda yardimci olursaniz minetdar olurum saygilarimla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bekçilik-Android