Ana sayfa POLİS ALIMLARI Polis Akademisine Nasıl Gidilir? Detaylı Ulaşım Rehberi

Polis Akademisine Nasıl Gidilir? Detaylı Ulaşım Rehberi

3951
0
PAYLAŞ

Polis Akademisine Nasıl Gidilir? Detaylı Ulaşım Rehberi

Polis Akademisine Nasıl Gidilir sorusunun cevabı burada. Değerli  adaylar Polis Akademisi bazı sınavlarda mülakat aşamalarını merkezi Ankara da olan kampüsünde gerçekleştiriyor. Ankara’yı bilmeyen birçok aday adres konusunda sorunlar yaşıyor bu yazımızda sizlere Havalimani ve Otogardan Polis Akademisi kampüsüne nasıl ulaşacağınizi anlatacağım.

Polis Akademisinin Ankara da mülakat yaptığı iki yer bulunmaktadır. Arkadaşlar Polis Akademisine direk olarak otobüs, dolmuş ve metro bulunmamaktadır. Sizlere en kısa şekilde ulaşımı tarif edeceğim.

Polis Akademisi Kampüsü

Polis Akademisi Başkanlığı Eymir Mah. 49. Sokak PK:06834 Gölbaşı / ANKARA

AŞTİ’den Nasıl Giderim; Ankara Otogarından indikten sonra Ana Yola çıkıyorsunuz( Konya Yolu) buradan şehiriçi dolmuşlardan Gölbaşı Dolmuşları geçmektedir. Dolmuş sizi Gölbaşında indirecek buradan Taksi ile okula geçebilirsiniz. Sizlere önerim bindiğiniz ve indiğiniz yerde sizin gibi mülakata gelen aday sayısı fazla olacak. Burada birleşerek ortak taksi tutabilirsiniz.

Havalimanından Nasıl Giderim; Ankara Esenboğa havalimanından indikten sonra Ankara merkezine ulaşımını sağlayan  Belko Air otobüsleri bulunmaktadır. Buna binerek AŞTİ (Ankara Otogar) ye gideceksiniz. Buradan sonra Ana Yola çıkıyorsunuz( Konya Yolu) buradan şehiriçi dolmuşlardan Gölbaşı Dolmuşları geçmektedir. Dolmuş sizi Gölbaşında indirecek buradan Taksi ile okula geçebilirsiniz. Sizlere önerim bindiğiniz ve indiğiniz yerde sizin gibi mülakata gelen aday sayısı fazla olacak. Burada birleşerek ortak taksi tutabilirsiniz.

Tüm alımlardan ücretsiz haberdar olmak için yapmanız gereken te şey yazının sonundaki mobil uygulamamızı telefonunuza kurmanız yeterlidir. Ücretsizdir.

Aklınıza takılan soruları uygulamamızdan ve sitemizden Soru Sor menüsünden sorabilirsiniz.

Polis -Asker -Bekçi Alımları Hakkında Her Şeyi Uygulamamızda Bulabilirsiniz. Sorularınızı Uygulamamız üzerinden sorabilir ve bildirim alabilirsiniz.

Uygulamamızı indirmek için Tıklayın

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorum giriniz
Lütfen isminizi buraya yazınız