Polislerin Adıyaman Merkez ve İlçeleri Görev Süreleri

Polislerin Adıyaman Merkez ve İlçeleri Görev Süreleri

Emniyet Hizmetleri Sınıfında görev yapan memurlar için bu yazımızda Polislerin Adıyaman Merkez ve İlçeleri Görev Süreleri  hakkında bilgiler vereceğim.

Emniyet Hizmetleri personellerinin atama işlemleri Emniyet Hizmetleri Sınıfı Mensupları Atama ve Yer Değiştirme Yönetmeliğine göre yapılmaktadır. Emniyet Hizmetleri Sınıfına mensup olanların atama ve yer değiştirmeleri için yurdumuz birinci ve ikinci bölge olmak üzere iki bölgeye ayrılmıştır. Birinci bölgeler Batı illeri olarak bilinirken ikinci bölge illeri ise Doğu(Şark) illeridir.

İller yurdumuzun emniyet ve asayiş, ekonomik, sosyal, kültürel, ulaşım imkanı ve şartları yönünden birbirine benzerlik ve yakınlıkları itibarıyla iki bölgeye ayrılmıştır. Bu bölgelerin kapsamına giren il merkezleri ile polis kuruluşu bulunan ilçe ve yerleşim yerleri, personelin bu yerlerdeki zorunlu hizmet süreleri gözönüne alınarak alt bölgeler şeklinde gruplandırılmıştır.

Polislerin Adıyaman Merkez ve İlçeleri Görev Süreleri

Aşağıdaki görev süreleri Emniyet Hizmetleri Sınıfı Mensupları Atama ve Yer Değiştirme Yönetmeliğinden alınmıştır. Bu il Emniyet Teşkilatı Yönetmeliği Atama Yönetmeliğine göre Doğu (Şark) ili sayılmaktadır. 

ADIYAMAN
6 YIL
ADIYAMAN -BESNİ
5 YIL
ADIYAMAN-GÖLBAŞI
5 YIL
ADIYAMAN-KAHTA
5 YIL
ADIYAMAN-ÇELİKHAN
4 YIL
ADIYAMAN-SAMSAT
4 YIL
ADIYAMAN-TUT
4 YIL
ADIYAMAN-GERGER
3 YIL
ADIYAMAN-SİNCİK
3 YIL

Adıyaman Emniyet Müdürlüğü

Adres: Mehmet Akif Mahallesi, Atatürk Blv. Yanyolu 313 A, 02200 Adıyaman Merkez/Adıyaman
Telefon: 04162164885
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.