PUBG Mobile Metro Royale Modu Yayında – İşte Yenilikler

PUBG Mobile Metro Royale Modu Yayında – İşte Yenilikler
A+
A-

PUBG Mobile , bu yılın başlarında Ağustos ayında ünlü FPS oyunu Metro Exodus ile bir sonraki ortaklığını tanıttı . Şimdi, üç ay sonra, bu ortaklık nihayet gerçekleşti ve PUBG Mobile, yeni ‘Metro Royale’ modu ile güncellendi.

PUBG Mobile sürüm 1.1 güncellemesinin en önemli özelliği elbette yeni Metro Royale modudur. Bu bir battle royale modu değil. Şimdi, bu moda nasıl erişirsiniz?

Yeni Metro Royale Lobisi

Güncellemeden sonra oyunu açtığınız anda, lobide ‘Metro Royale’ seçeneğinin bulunduğu bir tünel göreceksiniz. Başlamak için dokunun ve envanterinizi, silah teçhizatınızı ve daha fazlasını özelleştirmenize izin verecek yeni bir lobiye yönlendirileceksiniz. Bu önemlidir, çünkü yeni lobide seçeceğiniz sabit bir silah teçhizatı ile Metro Royale’e atlayacaksınız.

Bu yeni lobi deneyimi, karaborsa (yeni silahlar, mayınlar, el bombası fırlatıcıları ve canavarlara karşı ihtiyaç duyabileceğiniz diğer öğeleri içeren yeni Metro Royale mağazası), komuta merkezi, görevler, yetenekler ve çok daha fazlasını içeren özel özellikleri beraberinde getiriyor. yama notlarına göre. Aşağıdaki ekli videoda bunun nasıl çalıştığını kontrol edebilirsiniz:

Yeni silah

PUBG Mobile ayrıca Metro Royale deneyimini tamamlamak için yeni bir silah ve yeni ortamlar ekledi. Yeni silah, çelik bilyeler kullanan ve yüksek hava basıncında kullanıldığında daha fazla hasar veren Tikhar Rifle adlı sessiz bir havalı tüfek. Artık düşmanları ve gece görüş dürbünü ile termal görüşün yanı sıra onları tespit etmek için M203 Bomba Atar’ı da takabilirsiniz.

Metro Royale Modu için Yeni Haritalar

Metro Royale modu için hangi harita kullanılacak? PUBG Mobile, size kıyamet sonrası bir dünya hissi vermek için iki yeni ortam tasarladı. Onlar edilir Erangel dayalı kalıntıları, siperler, bir haydut kampı ve diğer konumlar özelliklerini. Ayrıca yağmalayabileceğiniz canavarlar ve haydutlarla dolu bir yeraltı dünyası da var. Yeraltı tünellerini geçmek için kullanabileceğiniz bir vagon da bulacaksınız.

Metro Royale modu özellikleri ve deneyiminin yanı sıra PUBG Mobile sürüm 1.1 güncellemesi, klasik battle royale modlarına da yeni içerikler getiriyor. Artık yakın dövüş silahları fırlatabilir, araçları durdurmak için çivi tuzakları kullanabilir, mini haritada rotaları işaretleyebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. 

Kaynak: https://beebom.com/pubg-mobile-metro-royale-mode-is-now-live/

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.