Sözleşmemi Feshettim Astsubaylık Başvurusu Yapabilir Mi?

Anasayfa / ASKERİ ALIMLAR / Sözleşmemi Feshettim Astsubaylık Başvurusu Yapabilir Mi?

Sözleşmemi Feshettim Astsubaylık Başvurusu Yapabilir Mi?

 Astsubayları bu yazımda sizlere Sözleşmemi Feshettim Astsubaylık Başvurusu Yapabilir Mi?   sorusunu cevaplamaya çalışacağım .

Sözleşmemi Feshettim Astsubaylık Başvurusu Yapabilir Mi?

Arkadaşlar bu soru çok gelmeye başladı bende sizlere bu sorunun cevabını en sağlam yer olan alım kılavuzunda belirtildiği gibi açıklamaya çalışacağım. 2019 yılı için alım ilanı çıkan Jandarma ve Sahil Güvenlik Astsubay alımında söyle bir açıklama yapılmıştır.

Madde:

Türk Silahlı Kuvvetleri, Jandarma Genel K.lığı, ve Sahil Güvenlik K.lığından her ne sebeple olursa olsun ilişiği kesilmemiş olmak (kendi kusurları olmaksızın sözleşmesi feshedilenler ile kendi isteği ile sözleşmesini yenilemeyenler veya ayrılan sözleşmeli erler hariç),

Yani kendi rızası ile ayrılanlar için bir sorun bulunmuyor sadece Türk Silahlı Kuvvetleri, Jandarma Genel K.lığı, ve Sahil Güvenlik K.lığından atılanlar başvuru yapamıyor.

 

OKUMALISIN  Kara Kuvvetleri Kom. Uzman Erbaş Alım İlanı - Şubat 2018

HEY ADAY ; Tüm alım ilanları Cep Telefonuna ÜCRETSİZ gelsin diyorsan. Aşağıdaki Uygulamamızı Telefonuna Kur Tüm Alım İlanları ve Polis, Asker, Bekçi, MSÜ, Subay, Astsubay Alımları Cep Telefonuna Yollayalım.

ASKERLİK sözlü mülakat  sürecinin en önemli ayağının ilk 60 saniye olduğunu unutmayın. Bu süreçte kurulda oluşturacağınız olumlu ve bilgi dolu intiba, mesleğe atacağınız adımın en önemli noktası olabilir. Bu sürece hazırlanmak için ASKER adaylarına, içerisinde binlerce gerçek ASKERİ mülakat soru ve cevabı olan ASKERİ mülakatları uygulamamızı tavsiye ederiz. Binlerce ASKER adayına sınavı kazandırdığımız için hem mutlu hem de iddialıyız.

İndirmek İçin LOGOYA TIKLAYIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir