Anasayfa / Bekçi Alımları / 2018 Bekçilik Mülakatlarını Kazananların Ataması Nasıl Olacak?

2018 Bekçilik Mülakatlarını Kazananların Ataması Nasıl Olacak?

Bekçi Adayları,  bu yazımda sizlere 2018 Bekçilik Mülakatlarını Kazananların Ataması Nasıl Olacak? sorusu hakkında bilgiler vereceğim.

2018 Bekçilik Mülakatlarını Kazananların Ataması Nasıl Olacak?

1. Yapılan sınavda başarılı olup, güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması olumlu olanların; ilgili Emniyet Müdürlüğüne bağlı Eğitim Şube Müdürlüğü tarafından Sağlık Kurulu Raporları aldırılmak üzere hastaneye sevkleri yapılacaktır.

2. Sağlık şartları bakımından Çarşı ve Mahalle Bekçiliğine girmeye elverişli olduğu anlaşılanlar aday memur olarak atanacaktır. Ataması yapılanlardan, feragat edenler ile geçerli bir mazereti olmaksızın kanuni süresi (ilan tarihinden itibaren 15 iş günü) içerisinde görevine başlamayanların atamaları ise iptal edilecektir.

3. Ataması yapılan aday memurlar arasından feragat edenler ile kanuni süreler içerisinde göreve başlamayanların yerine, her il ve ilçe kontenjanı için ayrı ayrı düzenlenen yedek listesinin başından başlanarak sırası ile yedek aday çağrılacaktır.

 

Bekçilik Genel Sağlık Raporu İşlemleri – Bekçilik Sağlık Yönetmeliği

Bekçilik Yeni Sağlık Yönetmeliği ile Genel Sağlık Raporu İşlemleri

 

Bekçilik Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

7 Yorumlar

  1. Bazı sitelerde ilk saglık raporu olacak denildi. Bu bilgi kesinmi çunku guvenlik sorusturmasi bildigim kadar 2 ay suruyor. Ilk sonuclari aciklayip sonradan guvenlik sorusturmasi mi yapacaklar?

  2. Merhaba..benim esim suan egitimde..atamalar egitim zamani mi belli olcak acaba.

    • Atama derken eğitimde olan bekçiler zaten atandılar eğitimden sonra il de çalışacaklar görevlendirme ile

      • Yani biz ilcede oturuyoruz..il veya ilce oldugu ne zaman belli olur…herkez kendi ilinde veya ilcesindemi gorev yapcak..bizi tutup il e verirler mi..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir