Anasayfa / Bekçi Alımları / 2019/1 Bekçilik Fiziki Yeterlilik Sınavı Yerleri ve Tarihleri Açıklandı.

2019/1 Bekçilik Fiziki Yeterlilik Sınavı Yerleri ve Tarihleri Açıklandı.

Bekçi Adayları, bu yazımda sizlere 2019/1 Bekçilik Fiziki Yeterlilik Sınavı Yerleri ve Tarihleri Açıklandı. hakkında bilgiler vereceğim.

2019/1 Bekçilik Fiziki Yeterlilik Sınavı Yerleri ve Tarihleri Açıklandı.

2019/1. Dönem Çarşı ve Mahalle Bekçiliği Giriş Sınavı kapsamında adaylar fiziki yeterlilik sınavına katılacakları sınav merkezlerini T.C. kimlik numaraları ve e-Devlet kapısı şifreleri ile www.pa.edu.tr internet adresinden sorgu yapmak suretiyle öğreneceklerdir.  İlan edilen tarihte ve sınav merkezinde adaylar fiziki yeterlilik sınavına katılacaklardır. (Burada zaten sadece Fiziki Yeterlilik Olacağı yazıyor) Ayrıca adaylara posta yolu veya değişik iletişim araçları ile sınav giriş belgesi gönderilmeyecektir. İnternetten yapılan duyuru tebliğ niteliğindedir.

Adaylar Sınav Merkezlerine girişte yanlarında cep telefonu, ses ve görüntü kayıt cihazı veya bunlara benzer değişik elektronik eşya bulundurmamaları gerekmektedir.

SINAV GİRİŞ BELGELERİ İÇİN TIKLAYINIZ

2019-1 Bekçilik Parkur ve Mülakat Aynı Gün Mü?

2019-1 Bekçilik Fiziki Yeterlilik Sınavına Giderken Neler Götürülecek?

Bekçilik Fiziki Yeterlilik – Mülakat Giriş Belgem Silik Çıktı Ne Yapabilirim?

 

Bekçilik Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

16 Yorumlar

  1. Admin mülakattan Bi haber yok

  2. Merhaba. 13:00 ASM PMYO İSTANBUL yazıyor. Saat 12 de orda olsam olur mu? Yoksa daha mı erken olmam gerekiyor? Bir de kaç gibi ordan çıkarız? Teşekkürler şimdiden.

  3. Admin merhaba neden parkurla mülakat ayırdılar fikrin nedir

  4. E devletten sorguladığımda hata veriyo kısa bir süre sonra tekrar deneyiniz diyo. Var mı hata ile karşılaşan? Ne yapmalıyım?

  5. parkura yalın ayak çıkabiliyormuyuz acaba? ayakkabı şart mı ?

  6. giriş belgesinde sınav merkezi ile sınav yeri farklı yerler hangisinde gireceğiz mesela sınav merkezi elmadağ sınav yeri yenimahalle gibi

  7. Admin merhabalar. Ben 1. Dönem ve 2. Dönem Çarşı ve Mahalle Bekçiliği sınavına girdim. 2. Dönem iptal oldu bildiğiniz üzere. 1. Dönem için fiziki parkur sınav tarihi açıklandı 24.08.2019 tarihinde saat 13.00’da, 2. Dönem yazılı sınav tarihi 24.08.2019 saat 14.00’da ikisi çakışıyor. Bu durumda ne olacaktır. Yorumunuzu bekliyorum. Teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir