2019 Bekçi Alımı Yapılacak İller ve Kontenjanları - 8 Bin Bekçi Alımı

Anasayfa / Bekçi Alımları / 2019 Bekçi Alımı Yapılacak İller ve Kontenjanları – 8 Bin Bekçi Alımı

2019 Bekçi Alımı Yapılacak İller ve Kontenjanları – 8 Bin Bekçi Alımı

Bekçi Adayları,  bu yazımızda 2019 Bekçi Alımı Yapılacak İller ve Kontenjanları – 8 Bin Bekçi Alımı  hakkında bilgiler vereceğiz.

2019 Bekçi Alımı Yapılacak İller ve Kontenjanları – 8 Bin Bekçi Alımı

Bekçi adayları sayın bakanımız alımın Mart ayının ilk haftasında olacağını söylemişti. İllere verilen kontenjanlar bu hafta yayınlanacak alım kılavuzu ille açıklanacaktır.

Sosyal medyada paylaşılan bilgiyi sizlerle paylaşıyoruz. Kesin  degildir. Kılavuz yayınlandığı sizlere tüm bilgileri ve kontenjanları buradan duyuracağız.

Sayın Bakanımızın Konuşması

Gelecek ay 8 bin yeni bekçi alınacağını açıklayan Soylu, “2016’dan itibaren toplam 9 bin 444 yeni bekçimiz göreve başladı. Öncekilerle beraber halihazırda 11 bin 382 bekçimiz görev başındadır. Eğitimleri ve işlemleri süren arkadaşlarımızın da göreve başlamasıyla mevcut sayıya 10 bin 200 arkadaşımız da eklenmiş olacaktır. Mart’ta 8 bin yeni bekçi alımına çıkacağız. 1971’de Türkiye’de yaklaşık 15 bin bekçi vardı ve o zaman nüfusumuz 35,7 milyondu. Şimdi ülkemiz ve şehirlerimiz daha kalabalık. Öyleyse bizim bu teşkilatı modernize etme ve sayısını arttırma çalışmalarımız sürecektir, sürmelidir.” diye konuştu.

OKUMALISIN  2019 Bekçilik Başvuru Ücreti Yatırma Resimli Anlatım

ÜCRETSİZ BEKÇİLİK sözlü mülakat  sürecinin en önemli ayağının ilk 60 saniye olduğunu unutmayın. Bu süreçte kurulda oluşturacağınız olumlu ve bilgi dolu intiba, mesleğe atacağınız adımın en önemli noktası olabilir. Bu sürece hazırlanmak için BEKÇİ adaylarına, içerisinde binlerce gerçek BEKÇİ mülakat soru ve cevabı olan BEKÇİ mülakatları uygulamamızı tavsiye ederiz. Binlerce BEKÇİ adayına sınavı kazandırdığımız için hem mutlu hem de iddialıyız.

ÜCRETSİZ İndirmek İçin LOGOLARA TIKLAYIN

14 Yorumlar

  1. Başvurular ne zaman

  2. Askerlik şartıyla alakalı bir yenilik var mi bedelli yapıcaz ama 2019sonuna çıktı..

  3. Listelerde farklılık var İzmirin sayısı 30 mu 300 mü?

  4. Veysel gün düz

    Başvuru tarihhi ne zaman

  5. 13.02.1989 doğumluyum başvuru yapabılır mıyım. 31 den gün almamıs sartı da olsa basvursam 1 ay tolerans oluyor mu

  6. Lise mezunu şartı varmi

  7. bayan alımı olur mu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir