2019 PMYO Adayları TYT İçin Son Şans Kaçırmayın - 2019 PMYO Alımı

Anasayfa / POLİS ALIMLARI / PMYO / 2019 PMYO Adayları TYT İçin Son Şans Kaçırmayın

2019 PMYO Adayları TYT İçin Son Şans Kaçırmayın

PMYO Adayları, 2019 PMYO Adayları TYT İçin Son Şans Kaçırmayın  Polis Akademisi tarafından alımı yapılan PMYO için TYT puanı istenilmektedir. Yazının sonundaki önemli haberleri okumanızı öneririm.

2019 PMYO Adayları TYT İçin Son Şans Kaçırmayın

YKS başvuruları sona erdi. Ancak ÖSYM artık her sınav için 1 günlük başvuru hakkı veriyor. 2019 PMYO için çalışan arkadaşlar YKS’nin ilk bölümü olan TYT sınavına katılmaları gerekmektedir. Bu zamana kadar başvurmayan arkadaşlar için:

Sistemin Bir Günlük Açılacağı  Tarih:

19.03.2019 10:00
19.03.2019 23:59
ÖSYM Kartlı Ödeme Sistemi (https://odeme.osym.gov.tr/) Adaylar ödemeleri ÖSYM sitesinden online olarak yapacaklar. Başka banka ödemesi olacaktır.
OKUMALISIN  2019 PMYO Adayları: YKS Başvuru Kılavuzu Yayınlandı.

HEY ADAY ; Tüm alım ilanları Cep Telefonuna ÜCRETSİZ gelsin diyorsan. Aşağıdaki Uygulamamızı Telefonuna Kur Tüm Alım İlanları ve Polis, Asker, Bekçi, MSÜ, Subay, Astsubay Alımları Cep Telefonuna Yollayalım.

Polislik sözlü mülakat  sürecinin en önemli ayağının ilk 60 saniye olduğunu unutmayın. Bu süreçte kurulda oluşturacağınız olumlu ve bilgi dolu intiba, mesleğe atacağınız adımın en önemli noktası olabilir. Bu sürece hazırlanmak için polis adaylarına, içerisinde binlerce gerçek pomem mülakat soru ve cevabı olan polis mülakatları uygulamamızı tavsiye ederiz. Binlerce polis adayına sınavı kazandırdığımız için hem mutlu hem de iddialıyız.

İndirmek İçin LOGOLARA TIKLAYIN

>

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir