22. Dönem POMEM 1. Yedek Alımı Açıklandı. - POMEM Adayları

Anasayfa / POLİS ALIMLARI / POMEM / 22. Dönem POMEM 1. Yedek Alımı Açıklandı.

22. Dönem POMEM 1. Yedek Alımı Açıklandı.

Arkadaşlar 22. Dönem POMEM 1. Yedek Alımı Açıklandı.

22. Dönem polis meslek eğitimi için Polis Meslek Eğitim Merkezlerine polis memuru olarak yetiştirilmek üzere planlanan asıl adaylardan lisans mezunu 17 kadın, ön lisans mezunu 103 erkek, ön lisans mezunu 3 kadın adayın yerine yedek aday planlaması yapılmıştır.

Yedek planlamalara ilişkin sonuçlar ile ilgili olarak adaylara posta yoluyla veya diğer iletişim araçlarıyla herhangi bir bildirimde bulunulmayacaktır. Resmi internet sitemiz üzerinden ilan edilen sonuçlar tebligat niteliğindedir.

Bundan sonra yapılacak yedek planlamaları için adayların Başkanlığımızın http://www.pa.edu.tr internet sitesini takip etmeleri gerekmektedir.
Tüm adaylara ilanen duyurulur.

SONUCUNUZU ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYIN

Mülakat Soruları ve Cevapları

Polis Okulunda Ne Kadar Maaş Alınır – Mart 2018

Deniz Kuvvetleri Muvazzaf Subay Alım İlanı

Deniz Kuvvetleri Öğretmen ve Mühendis Sınıfı Subay Alım İlanı

Polislik Yeni Sağlık Yönetmeliği ile Genel Sağlık Raporu İşlemleri – Mart 2018

OKUMALISIN  Komiser Yardımcısı Nasıl Olunur?


HEY ADAY ; Tüm alım ilanları Cep Telefonuna ÜCRETSİZ gelsin diyorsan. Aşağıdaki Uygulamamızı Telefonuna Kur Tüm Alım İlanları ve Polis, Asker, Bekçi, MSÜ, Subay, Astsubay Alımları Cep Telefonuna Yollayalım.

Polislik sözlü mülakat  sürecinin en önemli ayağının ilk 60 saniye olduğunu unutmayın. Bu süreçte kurulda oluşturacağınız olumlu ve bilgi dolu intiba, mesleğe atacağınız adımın en önemli noktası olabilir. Bu sürece hazırlanmak için polis adaylarına, içerisinde binlerce gerçek pomem mülakat soru ve cevabı olan polis mülakatları uygulamamızı tavsiye ederiz. Binlerce polis adayına sınavı kazandırdığımız için hem mutlu hem de iddialıyız.

İndirmek İçin LOGOLARA TIKLAYIN

>

8 Yorumlar

  1. Onlisans Yedek 116 suan 103 planlanmis sisteme girdigimde sinav sonucu bulunmamaktadir diyor kacinci yedege dustugumu gostermiyor mu yani 13 siradasin gibisinden yardimci olabilirmisiniz

  2. Bu kişiye ait sınav bilgisi bulunmamaktadır ne demek? Neden herhanği bir sıra numarası bulunmuyor? Önlisans 179 yedek

  3. 22. Dönem 2.yedek planlamasında tahminî kaç kişi alınır acaba 😏 Ben yedek 151 deyim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir