APK Dosyalarını Yönetebilmek İçin Kullanabileceğiniz 3 Yöntem

APK Dosyalarını Yönetebilmek İçin Kullanabileceğiniz 3 Yöntem
A+
A-

Teknoloji kategorimizdeki bu yazımızda sizlere APK Dosyalarını Yönetebilmek İçin Kullanabileceğiniz 3 Yöntem hakkında bilgiler vereceğiz.

APK Dosyalarını Yönetebilmek İçin Kullanabileceğiniz 3 Yöntem

Pek çok kullanıcı APK dosyalarını düzenlerken bu konuda Google Play’e güvenmedikleri için bu kullanıcıların uygulayabileceği bazı yöntemler vardır.

Bazı uygulamalar sunmuş oldukları opsiyonlar sayesinde APK dosyalarını yönetmek içinGoogle Play’e güvenmeyen kullanıcılar büyük avantajlar sağlamaktadır. Dosya yönetimi konusunda esnek bir davranış sergilemek isteyen kullanıcılar bu nedenden dolayı farklı yöntemleri tercih etmektedirler. Güncelleme yapıldıktan sonra herhangi bir uygulama cihazınızı desteklemediği için uyarılar verebilmektedir ya da kullanmak istediğiniz uygulamanızın bölgeniz kullanıma kapalı olması durumda işe yarayacak yöntemler bulunmaktadır. Kullanılan bu yöntemler ile APK dosyalarını yönetmek çok daha kolay bir hale gelebilmektedir. Size ciddi avantajlar sağlayacak olan 3 yöntemi sizler için derledik.

ApWererabbit Backup Yöntemi ile APK Dosyalarını Yönetme

Bu uygulamayı sadece normal kullanıcılar değil aynı zaman da profesyonel işler yapan kullanıcılar da kullanmaktadırlar. Şık bir tasarıma sahip olması ve oldukça basit adımlarla işleyişini devam ettirmesinin yanı sıra bu uygulamanın en çok sevilen özelliklerinden bir tanesi de dosya yönetme fonksiyonu olmaktadır. Dosya yönetme ve dışa aktarma fonksiyonları bu uygulamayı popüler kılan özellikleridir ve kullanıcılara büyük kolaylıklar da sağlanmaktadır.

App Backup & Restore Sayesinde Kolaylık Sağlamak Mümkün

Bir önceki bahsettiğimiz uygulama kadar etkili bir uygulama olmasa da sade ve kolay kullanımıyla pek çok kullanıcıyı memnun eden bir program olmaktadır. Yedekleme ve onarma işlerinde profesyonel bir destek sağlayan bu programa hizmeti ile alakalı bir isim verilmiştir. Bu programı diğer programlardan ayıran en net özellik ise birden fazla APK dosyasını telefonunuzda bulunan uygulamalara aynı anda gönderme fırsatı sunmasıdır. Bu özellik sayesinde yapmak istediğiniz aktarmaları çok daha kısa süreler içerisinde gerçekleştirmeniz de mümkün olmaktadır.

APK File Manager Kullanmanın Faydaları

APK dosyalarınızı Windows üzerinden yönetmek istiyorsanız bu program size çok büyük faydalar sağlayacaktır. Bilgisayarınızda bulunan dosyaların dağınık bir halde bulunuyor olması sizin elbette ki şikayetçi olacağınız bir durumdur. Bu durumun yaşanmaması için tüm uygulamaları tek bir klasöre toplamayı sağlayan program ile APK dosyalarını da isimlendirmek mümkün olmaktadır

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.