Ayvalık Polis Moral Eğitim Merkezi

Ayvalık Polis Moral Eğitim Merkezi

Bu yazımızda Emniyet Genel Müdürlüğüne bağlı olan Ayvalık Polis Moral Eğitim Merkezi  hakkında bilgiler vereceğim.

Ayvalık Polis Moral Eğitim Merkezi

Ayvalık Polis Moral Eğitim Merkezi Müdürlüğü Balıkesir ili Ayvalık ilçesi, Küçükköy Beldesi, Kahramanlar Mahallesi, Sarımsaklı Küme evleri No:28 adresinde 14.730 m² alan üzerine kurulu, Emniyet Genel Müdürlüğü Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığına bağlı Sosyal bir kurumdur.

Polis Moral Eğitim Merkezinden Kimler Yararlanabilir?

Tesisimiz; başta şehit aileleri, gazilerimiz, vazife malulleri ile tüm teşkilat mensuplarımızın, onların eş  ve çocukları ile birlikte bir yılın getirdiği yorgunluk ve stresin atılması, sosyal ve kültürel ilişkilerin geliştirilmesi, moral ve motivasyon kazandırılması amacına yönelik hizmet vermektedir.

Polis Moral Eğitim Merkezi Mimari Özelliği

Tesisimiz 4 bloktan oluşmaktadır. 3 blokta 28 duble, 76 normal oda olmak üzere toplam 104 oda ve 368 yatak kapasitesi ile otel hizmeti verilmekte olup, bir blok ise yönetim ve hizmet binası olarak kullanılmaktadır. Tesisimizde 120 araçlık oto park bulunmaktadır. Yaz sezonlarında 6’şar günlük dönemler halinde kamp hizmeti verilmektedir.

Müracaatlar Nasıl Yapılıyor?

Tesisten yararlanmak isteyenler için müracaatlarını her yıl, Emniyet Genel Müdürlüğü Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığınca Kamp dönemleri ve ücretleri ile ilgili Merkez ve Taşra Teşkilatına gerekli duyurular yapıldıktan sonra, belirlenecek tarihler arasında Online olarak http://www.ayvalikpmem.pol.tr üzerinden veya doğrudan Ayvalık Polis Moral Eğitim Merkezi Müdürlüğüne faks yada posta yoluyla yapmaları gerekmektedir.
Tesisimiz yaz sezonu kamp dönemleri haricinde Emniyet Genel Müdürlüğünce düzenlenecek her türlü seminer, kurs ve toplantılarda ​hizmet vermek için hazırlanmıştır. Müracaatlar Emniyet Genel Müdürlüğü Sosyal Tesisler Kuruluş, görev ve çalışma yönetmeliğine  göre değerlendirilip rezervasyonları yapılmakta ve müracaatçıların cep telefonlarına SMS veya  e-posta adreslerine bildirilmektedir.
Kaynak: www.ayvalikpmem.pol.tr
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.