Denizli Polis Evi – 2020 Fiyatları, Telefon, Adres Bilgileri

Denizli Polis Evi – 2020 Fiyatları, Telefon, Adres Bilgileri

Bu yazımızda sizlere Emniyet Genel Müdürlüğüne bağlı olarak faaliyet gösteren Denizli Polis Evi – 2020 Fiyatları, Telefon, Adres Bilgileri hakkında bilgiler vereceğiz.

UYARI: Değerli okuyucular fiyat listeleri ve yemek listeleri devamlı değişiklik gösterdiğinden dolayı aşağıdaki telefon numaralarından oda ücretleri dahil polis evi hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Denizli Polis Evi 

Polis Evi, otel bölümünü 54 oda ve 107 yatak sayısına sahiptir.

  • 1 Adet Vip Suit
  • 5 Adet Suit
  • 48 Standart (2 ve 3 Kişilik) oda

Odalarımızın tamamında Televizyon, Mini bar ,Kablosuz İnternet, 24 saat sıcak su, Klima, Kablolu TV , Saç Kurutma Makinesi, bulunmaktadır.

Denizli şehir merkezinde, Denizli-Muğla karayolu üzeri Pamukkale Üniversitesi Kalp Merkezine 300 metre konumlanmıştır.

Denizli Polis Evi otel bölümü, teşkilat mensuplarımızın şehrimizde kaldıkları süreçte kendilerini güvende hissedebilecekleri, kaliteli ve ekonomik bir şekilde dinlenip, konaklama sağlayacakları bir tesistir.

Denizli Polis Evi yaz aylarında Bodrum, Marmaris, Fethiye, Antalya, Didim, Kuşadası, İzmir gibi istikametlere giden teşkilat mensuplarımızın genellikle tercih ettikleri bir kurumdur. Bu yüzden polis evimizde konaklamak isteyen misafirlerimizin Haziran – Temmuz – Ağustos – Eylül ayları için rezervasyon konusunda hassas davranmalarını rica ederiz.

Denizli Polis Evi İletişim 

Adres: Çamlaraltı, 20070 Denizli Merkez/Denizli

Telefon: (0258) 213 76 56
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: Content is protected !!