Bekçiliği Kazananların Resmi Tebliğleri Başlandı. İşte İller

Anasayfa / Bekçi Alımları / Bekçiliği Kazananların Resmi Tebliğleri Başlandı. İşte İller

Bekçiliği Kazananların Resmi Tebliğleri Başlandı. İşte İller

Bekçi Adayları, bu yazımda sizlere Bekçiliği Kazananların Resmi Tebliğleri Başlandı. İşte İller hakkında detaylı bilgiler vereceğim.

Bekçiliği Kazananların Resmi Tebliğleri

Bekçi Adaylarının Sağlık Raporu işlemlerinden sonra Sağlık Daire tarafından onaylanması gereken belgeler onaylamaya başlandı. Adaylar bugün güzel haberler almaya başladı.

Tüm islemleri sorunsuz geçen adaylara aşağıdaki Tebliğ ve Tebellüğ Belgesi imzalamak üzere çağırılıyor. Belgeyi imzalayan adayların üniforma için ölçüleri alınıyor. Artık bizde hayırlı olsun diyoruz.

772 sayılı Çarsı ve Mahalle Bekçileri Kanunu”, “Çarşı ve Mahalle Bekçiliğine Giriş Sınavı Yönetmeliği“, ” Güvenlik soruşturması Soruşturması ve Arşiv Araştırması Yönetmeliği” ile “Emniyet Teşkilatı Sağlık Şartları Yönetmeliği” hükümleri doğrultusunda, Çarşı ve Mahalle Bekçisi olarak atanmaya hak  kazanarak valilik makamının  oluru ile atandığı yere  (24) saat içerisinde görevine başlaması gerektiği tebliğ edilmeye başlandı. Şu ana kadar tebliğ edilen ve bizlere ulaşan iller ise şunlar;

– Erzurum

– Kırklareli

– Antalya

– Rize

– Aydın

Bilgiler geldikçe sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Sizlerinde bildiği iller varsa bizlere yorum yazarak ulaştırabilirsiniz.

OKUMALISIN  2019 Bekçilik alımı şartları nelerdir?Boy,kilo şartı var mı?Yaş şartı nedir?

 


YASAL UYARI: Yayınlanan köşe yazısı/haberlerin tüm hakları Polis Asker Adayları'na ( www.polisaskeradaylari.com) aittir. www.polisaskeradaylari.com şeklinde aktif bağlantı kurulabilir, açık kaynak gösterilmek kaydıyla içerik kullanılabilir. Açık kaynak linki gösterilmeden yapılan alıntılar için yasal işlem uygulanacaktır.

HEY ADAY ; Tüm alım ilanları Cep Telefonuna ÜCRETSİZ gelsin diyorsan. Aşağıdaki Uygulamamızı Telefonuna Kur Tüm Alım İlanları ve Polis, Asker, Bekçi, MSÜ, Subay, Astsubay Alımları Cep Telefonuna Yollayalım.

BEKÇİLİK sözlü mülakat  sürecinin en önemli ayağının ilk 60 saniye olduğunu unutmayın. Bu süreçte kurulda oluşturacağınız olumlu ve bilgi dolu intiba, mesleğe atacağınız adımın en önemli noktası olabilir. Bu sürece hazırlanmak için BEKÇİ adaylarına, içerisinde binlerce gerçek BEKÇİ mülakat soru ve cevabı olan BEKÇİ mülakatları uygulamamızı tavsiye ederiz. Binlerce BEKÇİ adayına sınavı kazandırdığımız için hem mutlu hem de iddialıyız.

ÜCRETSİZ İndirmek İçin LOGOLARA TIKLAYIN

5 Yorumlar

  1. Yeni alım 10000 mi 7000 mi olacak ve tüm illerde de olacak mı
    Alımı valilik tarafından mı yoksa polis akademisi mi alacak

  2. BIZIM ERZURUMDAN 115 KISIDEN 15 KISI ACIKLANMADI ONLAR ACIKLANALI 1 HAFTA OLDU FAKAT BIZIM NE SAGLIK SONUCU GELDI NEDE GUVENLIK SORUSTURMAMIZ HASTANEYEDE 25 KISIYE YAKIN GONDERILDI AMA BIZDE HALEN SES YOK NEDEN ACABA BILGILENDIRIRMISINIZ.SIMDIDEN TESEKKURLER TESEKKURLER

  3. S.a biz ankaradayız bekçiligi kazandık evrakları verdik ama daha kimseyi çagırmadılar ne zaman çagırcaklar bi bilginiz varmı Çarşamba ya kadar çagırcaz dedilerdi bugun Perşembe oldu

    • Kardeşim ayın 13 ünde eğitim başlıyor bundan dolayı bugün ya da yarın akademi açıklama yapacaktır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir