Bekçilik Başvurum Kabul Edildi Mi? Geçtiğimi Nasıl Anlarım?

Anasayfa / Bekçi Alımları / Bekçilik Başvurum Kabul Edildi Mi? Geçtiğimi Nasıl Anlarım?

Bekçilik Başvurum Kabul Edildi Mi? Geçtiğimi Nasıl Anlarım?

Bekçi Adayları bu yazım da sizlere Bekçilik Başvurum Kabul Edildi Mi? Geçtiğimi Nasıl Anlarım?  hakkında bilgiler vereceğim. Arkadaşlar yazının sonunda sizler için önemli olan birçok yazımızı ekledik onlara da bakmanızı öneririm.

Bekçilik Başvurum Kabul Edildi Mi? Geçtiğimi Nasıl Anlarım?

Bekçi adayları herkeste heyecan oldukça yüzlerce soru gelmeye başladı bizde sizlerden gelen bir çok soruyu toplayarak yazılar yazmaya karar verdik. Polis Akademisi Sınav Giriş belgesinde evrak teslime gelirken getirmeniz gereken evrakları sizlere duyurdu. Bu evrakların eksik olması ve başvuru sırasında beyan ettiği bilgilerde yanlışlık olması halinde elenme olacaktır. Eksik evraktan da birçok aday elenmektedir. Yani evraklarda eksiklik olduğunda direk size söylenmektedir.

Ön Sağlık Aşamasından Geçtim Mi?

Ön sağlık kontrolü Emniyet Teşkilatı Sağlık Şartları Yönetmeliğine göre yapılacaktır. Kırmızı olarak belirttiğim yeri çoğu kişi anlamıyor sağlık yönetmeliğindeki tüm maddelere değerlendirme yapılacaktır. Sadece kılavuzdaki değil burada size kontrolün Emniyet Teşkilatı Sağlık Şartları Yönetmeliğine göre yapılacağını belirtmiştir. Ön sağlık kontrolü komisyonu tarafından, adaylar hakkında Çarşı ve Mahalle Bekçisi Adayı “Olur veya Olamaz” şeklinde karar verilecektir. Çarşı ve Mahalle Bekçisi Adayı “Olamaz” kararı verilen adaylar sınav aşamalarına devam edemeyecektir.

OKUMALISIN  Bekçi Adayları: Sağlık Raporu Olumsuz Olan Aday Ne Yapacak

Yani ön sağlık aşamasında sizleri kontrol edip doktor Boy Kilo tutmuyor, kolunda jilet izi var, sağlık yönetmeliğine göre uymayan ameliyatlar var gibi birçok sebepten eleme yapıp kişiye söylenmektedir. Eğer size bir şey söylemediler ise aşamada bir sorun olmamıştır. Şimdi ne olacak derseniz Polis Akademisi ileri bir tarihte sizler için Yazılı Sınav hakkında duyuru yayınlayacak. Oradan bilgilerinizi kontrol edebilirsiniz.

 


ÜCRETSİZ UYGULAMA YAYINDA BEKÇİLİK sözlü mülakat  sürecinin en önemli ayağının ilk 60 saniye olduğunu unutmayın. Bu süreçte kurulda oluşturacağınız olumlu ve bilgi dolu intiba, mesleğe atacağınız adımın en önemli noktası olabilir. Bu sürece hazırlanmak için BEKÇİ adaylarına, içerisinde binlerce gerçek BEKÇİ mülakat soru ve cevabı olan BEKÇİ mülakatları uygulamamızı tavsiye ederiz. Binlerce BEKÇİ adayına sınavı kazandırdığımız için hem mutlu hem de iddialıyız.

Bu Alanda En Kapsamlı Uygulamadır.YAZILI VE SÖZLÜ SINAV UYGULAMASI

İndirmek İçin LOGOLARA TIKLAYIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bekçilik-Android