Bekçi Adayları: Köylere Bekçiler Geliyor. Pilot İl Ankara

Bekçi Adayları: Köylere Bekçiler Geliyor. Pilot İl Ankara

Bekçi Adayları, bu yazımda sizlere Bekçi Adayları: Köylere Bekçiler Geliyor. Pilot İl Ankara hakkında bilgiler vereceğim.

Bekçi Adayları: Köylere Bekçiler Geliyor. Pilot İl Ankara

Bekçi Adayları sayın bakanımız, Ankara’nın Kahramankazan ilçesinde yaptığı konuşmada köylere de Bekçi alımlarının yapılacağını söyledi. İlk olarak Ankara’da denenecek olan sistem kabul görürse diğer illere yayılacaktır. Sizlere bakanımızın Facebook hesabından yaptığı canlı yayından kesintiyi paylaşıyorum. Yazının sonunda sizler için paylaştığım önemli yazıları okumadan geçmeyin.

“Türkiye’de ilk tek olarak Ankara’nın köylerine de mahalle bekçisi vereceğiz. Arkadaşlarım hazırlıklarını yapıyorlar, ilk kez deneyeceğiz. Eğer köylerde bekçi tutarsa diğer köylere de vereceğiz. Bu uygulama ilk Ankara’dan başlayacağız. Kahramankazan’lı olacaklar, başka taraftan gelmeyecekler…”

Bekçi alımlarının gittikçe artacağı görünüyor. İlk bekçi alımları da bazı illerde oldu daha sonra diğer illere yayıldı. Köylere bekçi alımı Ankara’da başlarsa en kısa sürede diğer illere de yayılacağını düşünüyoruz.

2019 Bekçi Yaş Sınırı ve Hesaplama

2019 Bekçi Boy Kilo Hesaplama İçin Tıklayın 

Bekçilik Başvurusu Nereye ve Nasıl Yapılır?

Bayan Bekçi Alımı Ne Zaman Olacak?

Bekçi Nasıl Olunur? Bekçi Olma Şartları Neler?

 

Bekçilik Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

YORUMLAR
  1. Ebubekir02 dedi ki:

    Bir gelmedi şu başvuru

error: Content is protected !!