Bekçi Adayları: Köylere Bekçiler Geliyor. Pilot İl Ankara Oluyor.

Anasayfa / Bekçi Alımları / Bekçi Adayları: Köylere Bekçiler Geliyor. Pilot İl Ankara

Bekçi Adayları: Köylere Bekçiler Geliyor. Pilot İl Ankara

Bekçi Adayları, bu yazımda sizlere Bekçi Adayları: Köylere Bekçiler Geliyor. Pilot İl Ankara hakkında bilgiler vereceğim.

Bekçi Adayları: Köylere Bekçiler Geliyor. Pilot İl Ankara

Bekçi Adayları sayın bakanımız, Ankara’nın Kahramankazan ilçesinde yaptığı konuşmada köylere de Bekçi alımlarının yapılacağını söyledi. İlk olarak Ankara’da denenecek olan sistem kabul görürse diğer illere yayılacaktır. Sizlere bakanımızın Facebook hesabından yaptığı canlı yayından kesintiyi paylaşıyorum. Yazının sonunda sizler için paylaştığım önemli yazıları okumadan geçmeyin.

“Türkiye’de ilk tek olarak Ankara’nın köylerine de mahalle bekçisi vereceğiz. Arkadaşlarım hazırlıklarını yapıyorlar, ilk kez deneyeceğiz. Eğer köylerde bekçi tutarsa diğer köylere de vereceğiz. Bu uygulama ilk Ankara’dan başlayacağız. Kahramankazan’lı olacaklar, başka taraftan gelmeyecekler…”

Bekçi alımlarının gittikçe artacağı görünüyor. İlk bekçi alımları da bazı illerde oldu daha sonra diğer illere yayıldı. Köylere bekçi alımı Ankara’da başlarsa en kısa sürede diğer illere de yayılacağını düşünüyoruz.

OKUMALISIN  1. Dönem Bekçi Meslek İçi Eğitim 2. Planlama Yapıldı.

2019 Bekçi Yaş Sınırı ve Hesaplama

2019 Bekçi Boy Kilo Hesaplama İçin Tıklayın 

Bekçilik Başvurusu Nereye ve Nasıl Yapılır?

Bayan Bekçi Alımı Ne Zaman Olacak?

Bekçi Nasıl Olunur? Bekçi Olma Şartları Neler?


ÜCRETSİZ BEKÇİLİK sözlü mülakat  sürecinin en önemli ayağının ilk 60 saniye olduğunu unutmayın. Bu süreçte kurulda oluşturacağınız olumlu ve bilgi dolu intiba, mesleğe atacağınız adımın en önemli noktası olabilir. Bu sürece hazırlanmak için BEKÇİ adaylarına, içerisinde binlerce gerçek BEKÇİ mülakat soru ve cevabı olan BEKÇİ mülakatları uygulamamızı tavsiye ederiz. Binlerce BEKÇİ adayına sınavı kazandırdığımız için hem mutlu hem de iddialıyız.

ÜCRETSİZ İndirmek İçin LOGOLARA TIKLAYIN

Bir Yorum

  1. Bir gelmedi şu başvuru

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir