Bekçilik Şahsen Evrak Teslim Tarihi ve Ön Sağlık Yerleri AÇIKLANDI.

Anasayfa / Bekçi Alımları / Bekçilik Şahsen Evrak Teslim Tarihi ve Ön Sağlık Yerleri AÇIKLANDI.

Bekçilik Şahsen Evrak Teslim Tarihi ve Ön Sağlık Yerleri AÇIKLANDI.

Bekçilik Şahsen Evrak Teslim Tarihi ve Ön Sağlık Yerleri AÇIKLANDI. Bekçi Adayları Polis Akademisi tarafından yapılan duyuruları dikkatlice okumasını öneririz. Bekçilik Şahsen Başvuru Evrakları ve Evrakların Doldurulması Anlatım

BEKÇİ ADAYLARI FACEBOOK GRUBU İÇİN TIKLAYIN.

BEKÇİ  ADAYLARI İNSTAGRAM HESABI İÇİN TIKLAYIN

Adayların on başvuru işlemleri sonrası, başvurularını nereye teslim edecekleri ve Ön Sağlık kontrolüne nerede girecekleri açıklanmış oldu. Tüm adaylara başarılar dileriz. Bekçilik Şahsen Evrak Teslim

Bekçilik Şahsen Başvuru Evrakları ve Evrakların Doldurulması Anlatım

Polis Akademisinden Yapılan Duyuru ;

1. Dönem Çarşı ve Mahalle Bekçiliğine Giriş Sınavı kapsamında internet üzerinden ön müracatta bulunan adaylar, şahsen başvuru ve evrak teslimi işlemlerini gerçekleştirecekleri ve ön sağlık kontolünden geçirilecekleri başvuru merkezlerini T.C. kimlik numaraları ve e-Devlet kapısı şifreleri ile www.pa.edu.tr internet adresinden sorgu yapmak suretiyle öğreneceklerdir.  İlan edilen başvuru merkezinde ve tarihte adaylardan şahsen müracatları alınacak ve ön sağlık kontrolleri yapılacaktır.

OKUMALISIN  Platin Bekçi Olmaya Engel Mi?

BEKÇİ ADAYLARI FACEBOOK GRUBU İÇİN TIKLAYIN.

BEKÇİ  ADAYLARI İNSTAGRAM HESABI İÇİN TIKLAYIN

Bu aşamalardan başarılı olan adayların yazılı sınav tarihi ve sınav merkezi ilerleyen süreçte açıklanacaktır. Ayrıca adaylara posta yolu veya değişik iletişim araçları ile sınav giriş belgesi gönderilmeyecektir. İnternetten yapılan sınav giriş duyurusu tebliğ niteliğindedir.

Adayların Başvuru Merkezlerine girişte yanlarında cep telefonu, ses ve görüntü kayıt cihazı veya bunlara benzer değişik elektronik eşya bulundurmamaları gerekmektedir.

SINAV BAŞVURU DİLEKÇESİ ve SAĞLIK BİLGİLENDİRME FORMU İÇİN TIKLAYINIZ.

ADAY SINAV GİRİŞ BELGESİ İÇİN TIKLAYINIZ.


ÜCRETSİZ BEKÇİLİK sözlü mülakat  sürecinin en önemli ayağının ilk 60 saniye olduğunu unutmayın. Bu süreçte kurulda oluşturacağınız olumlu ve bilgi dolu intiba, mesleğe atacağınız adımın en önemli noktası olabilir. Bu sürece hazırlanmak için BEKÇİ adaylarına, içerisinde binlerce gerçek BEKÇİ mülakat soru ve cevabı olan BEKÇİ mülakatları uygulamamızı tavsiye ederiz. Binlerce BEKÇİ adayına sınavı kazandırdığımız için hem mutlu hem de iddialıyız.

ÜCRETSİZ İndirmek İçin LOGOLARA TIKLAYIN

10 Yorumlar

  1. Admin merhaba. Tarihçeli ikametgâh adresi alacağız fakat saat 9 da orada olacağımızı söylüyor. Nasıl olacak nasıl yetiştireceğiz evrakları. Acil yardımcı olur musunuz?

  2. Peki KPSS sınavıyla aynı güne saate denk getirmeleri nasıl birşey? İstesen beceremezsin bunu, dilekçe felan yazabileceğimiz bir mercii var mı?

  3. Admin merhaba
    istenilen evraklarda “Kendisi ve evli ise esinin Yönetmeligin 5’inci maddesinde belirtilen engel hallerinin bulunmadıgını ifade eden yazılı beyanları” diye evrak var. bunu nasıl hazırlayacağız. örnek varmı ?
    teşekkürler

  4. Admin merhaba. Tarihçeli ikametgâh belgesi alamadım. 09.07.2018 09.00 pazartesi günü. Nüfus müdürlüğü 8.30 da açılıyor. Nasıl olacak, nasıl yetiştireceğiz bunu. Çok kötü ânâ denk geldi bu durum. Bize bir yol gösterir misiniz? Teşekkür ederim

  5. Admin bu evrakları sınava giderken mi goturecez sinavi geçtikten sonra mi ayarlayacaz bilgilendirirsen sevinirim

  6. Admin kardesim suan evrak teslim tarihini bulamiyorum geçmiş olabilir mi sizce yardimci olursaniz sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir