Ana sayfa Bekçi Alımları Bekçilik Şahsen Evrak Teslim Tarihi ve Ön Sağlık Yerleri AÇIKLANDI.

Bekçilik Şahsen Evrak Teslim Tarihi ve Ön Sağlık Yerleri AÇIKLANDI.

5351
10
PAYLAŞ

Bekçilik Şahsen Evrak Teslim Tarihi ve Ön Sağlık Yerleri AÇIKLANDI. Bekçi Adayları Polis Akademisi tarafından yapılan duyuruları dikkatlice okumasını öneririz. Bekçilik Şahsen Başvuru Evrakları ve Evrakların Doldurulması Anlatım

BEKÇİ ADAYLARI FACEBOOK GRUBU İÇİN TIKLAYIN.

BEKÇİ  ADAYLARI İNSTAGRAM HESABI İÇİN TIKLAYIN

Adayların on başvuru işlemleri sonrası, başvurularını nereye teslim edecekleri ve Ön Sağlık kontrolüne nerede girecekleri açıklanmış oldu. Tüm adaylara başarılar dileriz. Bekçilik Şahsen Evrak Teslim

Bekçilik Şahsen Başvuru Evrakları ve Evrakların Doldurulması Anlatım

Polis Akademisinden Yapılan Duyuru ;

1. Dönem Çarşı ve Mahalle Bekçiliğine Giriş Sınavı kapsamında internet üzerinden ön müracatta bulunan adaylar, şahsen başvuru ve evrak teslimi işlemlerini gerçekleştirecekleri ve ön sağlık kontolünden geçirilecekleri başvuru merkezlerini T.C. kimlik numaraları ve e-Devlet kapısı şifreleri ile www.pa.edu.tr internet adresinden sorgu yapmak suretiyle öğreneceklerdir.  İlan edilen başvuru merkezinde ve tarihte adaylardan şahsen müracatları alınacak ve ön sağlık kontrolleri yapılacaktır.

BEKÇİ ADAYLARI FACEBOOK GRUBU İÇİN TIKLAYIN.

BEKÇİ  ADAYLARI İNSTAGRAM HESABI İÇİN TIKLAYIN

Bu aşamalardan başarılı olan adayların yazılı sınav tarihi ve sınav merkezi ilerleyen süreçte açıklanacaktır. Ayrıca adaylara posta yolu veya değişik iletişim araçları ile sınav giriş belgesi gönderilmeyecektir. İnternetten yapılan sınav giriş duyurusu tebliğ niteliğindedir.

Adayların Başvuru Merkezlerine girişte yanlarında cep telefonu, ses ve görüntü kayıt cihazı veya bunlara benzer değişik elektronik eşya bulundurmamaları gerekmektedir.

SINAV BAŞVURU DİLEKÇESİ ve SAĞLIK BİLGİLENDİRME FORMU İÇİN TIKLAYINIZ.

ADAY SINAV GİRİŞ BELGESİ İÇİN TIKLAYINIZ.

Bekçi adayları; Mahalle Bekçisi olup olmayacağınızı belirleyecek olan yazılı ve sözlü sınava, hazır ve donanımlı olarak göğüs germek için aşağıdaki sınav ve test uygulamalarını satın alabilirsiniz. Üstelik bu uygulama ile ilinizdeki Bekçi Alım ilanlarını kaçırmayacak, ilan geldiği an bilgi alacaksınız. 40-50 TL fiyatlarla satılan kitapların yerine sadece 16.99 TL. Bir kez ödeyin, sürekli güncel ve hızlı bir çalışma imkanına sahip olun. 2018’de alınacak 17 bin bekçi arasında siz de yer alın. Üstelik bekçilik sınavları zamanında, sürekli güncellenen içeriklerle rakiplerinizden bir adım önde olacaksınız. .İndirmek İçin LOGOYA TIKLAYIN

Aklınıza takılan soruları uygulamamızdan ve sitemizden Soru Sor menüsünden sorabilirsiniz.

Polis -Asker -Bekçi Alımları  Hakkında Her Şeyi Uygulamamızda Bulabilirsiniz. Sorularınızı Uygulamamız üzerinden sorabilir ve bildirim alabilirsiniz.

Uygulamamızı indirmek için Tıklayın 

10 YORUMLAR

 1. Admin merhaba. Tarihçeli ikametgâh adresi alacağız fakat saat 9 da orada olacağımızı söylüyor. Nasıl olacak nasıl yetiştireceğiz evrakları. Acil yardımcı olur musunuz?

 2. Peki KPSS sınavıyla aynı güne saate denk getirmeleri nasıl birşey? İstesen beceremezsin bunu, dilekçe felan yazabileceğimiz bir mercii var mı?

 3. Admin merhaba
  istenilen evraklarda “Kendisi ve evli ise esinin Yönetmeligin 5’inci maddesinde belirtilen engel hallerinin bulunmadıgını ifade eden yazılı beyanları” diye evrak var. bunu nasıl hazırlayacağız. örnek varmı ?
  teşekkürler

 4. Admin merhaba. Tarihçeli ikametgâh belgesi alamadım. 09.07.2018 09.00 pazartesi günü. Nüfus müdürlüğü 8.30 da açılıyor. Nasıl olacak, nasıl yetiştireceğiz bunu. Çok kötü ânâ denk geldi bu durum. Bize bir yol gösterir misiniz? Teşekkür ederim

 5. Admin bu evrakları sınava giderken mi goturecez sinavi geçtikten sonra mi ayarlayacaz bilgilendirirsen sevinirim

  • Kardeşim size açıklanan tarihte götüreceksiniz evrak teslimi ve Ön Sağlık muayenesi yapılacak

 6. Admin kardesim suan evrak teslim tarihini bulamiyorum geçmiş olabilir mi sizce yardimci olursaniz sevinirim

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorum giriniz
Lütfen isminizi buraya yazınız