Anasayfa / Bekçi Alımları / 2019 Yılı Bekçilik Sözlü Mülakat Sonuçları Açıklandı.

2019 Yılı Bekçilik Sözlü Mülakat Sonuçları Açıklandı.

Bekçi Adayları, bu yazımda sizlere 2019/1 Bekçilik Sözlü Mülakat Sonuçları hakkında bilgi vereceğim.

2019/1 Bekçilik Sözlü Mülakat Sonuçları 

Polis Akademisi Başkanlığı tarafından alımı yapılan 2019/1 ve 2019/2 Bekçi alımı için işlemler devam ediyor. 2019/1 Bekçilik mülakat işlemleri 30 Eylül 2019 tarihinde başladı. Mülakat işlemleri 12 Ekim 2019 tarihinde sona erecektir. Mülakata katılan adaylar mülakat esnasında mülakat puanı söylenmediği için sonucu merak etmektedir. Polis Akademisi Başkanlığı 12 Ekim 2019 tarihinden sonra adayların puanlama işlemlerini yaparak sonuçları açıklayacaktır.

Mülakat Sonuçları Açıklandığında buradan sizlere duyuracağız. 

 

Bekçilik Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

27 Yorumlar

  1. Açıklandı?

  2. Artık açıklansa yok mu bişeyler

  3. Istanbul ASM PMYO mülakata girdim. Öncelikle baş selamı verdim kendimi tanıttım ve zarf çektim çıkan soru gayet kolaydı cevapladım. Daha sonra ne iş yaptığı mi sordular tarih öğretmeniyim dedim . Işte üniversite de evde mi yurtta mi kaldığı mi sordular fetoyle alakam olup olmadığı mi sordular bende sorulan sorulara cevap verdin. Daha sonra neden polisligi tercih etmedin dediler sende tam polis tipi var dediler. Bende iki kere başvurdum ama ikisinde de sözlü mülakatta kaybettim dedim güldüler. Daha sonra parkur puanın azmış dediler (47) sınavdan da düşük almışın dediler (68) . Bir dahakine puanlarını yüksek tut kazanırsın dediler Vs. Herhalde büyük ihtimalle Elendim. Sözlü mülakat 5 dk filan böyle sürdü.

  4. Hocam mülakat sonuçları pomem sayfasında mı yayınlanacak

  5. güvenlik soruşturması yapılıyor olabilirmi

  6. Olmak istiyorum . Bu göreve çok layık görüyorum kendimi. Ne zaman açıklanacak? . Gerçekten merak ediyorum

  7. 5 aralık oldu sonuçlar açıklanmadı bilgisi olan varmı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir