Anasayfa / Bekçi Sağlık / Bekçilikte Dövme Engel Değil ?

Bekçilikte Dövme Engel Değil ?

Bekçi Adayları, bu yazımızda sizlere Bekçilikte Dövme Engel Değil ? olduğu hakkında bilgiler vereceğiz.Yeni yayınlanan Emniyet Teşkilatı Yönetmeliği ile artık bekçi alımlarında bekçi adayları için geçerli sağlık şartları Emniyet Teşkilatı Sağlık yönetmeliğine göre yapılacaktır.

Bekçilikte Dövme Engel Değil ?

Emniyet teşkilatı bünyesinde aranacak sağlık şartlarını, sağlık kurulu raporu alınmasını ve bu raporlara göre yapılacak işlemlere ilişkin hususları kapsayan “Emniyet Teşkilatı Sağlık Şartları Yönetmeliği” Resmi Gazete’de yayımlandı.

Yönetmelik, emniyet teşkilatının amir ve memur ihtiyacını karşılamak amacıyla kurulan polis eğitim-öğretim kurumlarına alınacak öğrencilerde, teşkilata yapılacak ilk atamalarda, ayrıldıkları öğrencilik veya memurluğa geri dönüşlerde, Emniyet Hizmetleri Sınıfı dışındaki birimlere açıktan ve naklen atamalarda, hastalanma, malullük ve vazife malullüğünde, vazife malulü olarak çalışmaya devam etme durumunda ve hizmet sınıfı değişikliklerinde aranacak sağlık şartlarına ilişkin usul ve esasları belirliyor.

Dövme ile ilgili madde ise;

Yazlık üniforma giyildiğinde vücudun açık bölgelerinde kalan her türlü dövme ve benzeri kalıcı uygulamalar öğrenciliğe engeldir.

OKUMALISIN  Dolgu-İmplant-Köprü Bekçilikte Engel Mi?

Bu madde ile artık yazlık üniforma giyildiğinde görülmeyen tüm dövme ve benzeri kalıcı uygulamalar öğrenciliğe engel olmayacaktır.

HEY ADAY ; Tüm alım ilanları Cep Telefonuna ÜCRETSİZ gelsin diyorsan. Aşağıdaki Uygulamamızı Telefonuna Kur Tüm Alım İlanları ve Polis, Asker, Bekçi, MSÜ, Subay, Astsubay Alımları Cep Telefonuna Yollayalım.

BEKÇİLİK sözlü mülakat  sürecinin en önemli ayağının ilk 60 saniye olduğunu unutmayın. Bu süreçte kurulda oluşturacağınız olumlu ve bilgi dolu intiba, mesleğe atacağınız adımın en önemli noktası olabilir. Bu sürece hazırlanmak için BEKÇİ adaylarına, içerisinde binlerce gerçek BEKÇİ mülakat soru ve cevabı olan BEKÇİ mülakatları uygulamamızı tavsiye ederiz. Binlerce BEKÇİ adayına sınavı kazandırdığımız için hem mutlu hem de iddialıyız.

İndirmek İçin LOGOLARA TIKLAYIN

Buna da bakın

Bekçi Alımında Bel Fıtığı Engel Mi? Bekçilikte Bel Fıtığı Engel Mi?

Bekçi adayları bu yazımda sizlere Bekçi Alımında Bel Fıtığı Engel Mi? Bekçilikte Bel Fıtığı Engel …

12 Yorumlar

  1. Öncelikle selamün aleyküm benim dövmem sol omzumda yer almakta ama yazlık kıyafet giydiğimde ya da normal sivil tişört bile giydiğimde görünmüyor bu bekcilige girmeme ya da polis olmama engel bir durum arz eder mi ?

  2. Merhaba benim bileğimde küçük bir yazı var saat takılınca görünmüyor ve sildirmeyi düşünüyorum şansım olur mu

  3. Merhaba Sol ayak bileğinde ufak bi dövmem var. Yazlık kıyafet uygulamasında kısa şort giyiliyormu bu sorun olurmu

  4. Bişi sorcam admin sildirecegimze dair evrak getirsek 2 ayda silinirmiş benimki kabul ederlermi ögrenci olana dek

  5. Mrb eşimin bilek ve dirsek arasında dovme var isim yazılı ama yaz kış uzun kol kıyafetler giyer bu sorun olurmu

  6. Bekçi alımları ne zaman olucak. Ve ortaokul başvuru yapabilcekmi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir