Bingöl Polis Evi – 2020 Fiyatları, Telefon, Adres Bilgileri

Bingöl Polis Evi – 2020 Fiyatları, Telefon, Adres Bilgileri

Bu yazımızda sizlere Emniyet Genel Müdürlüğüne bağlı olarak faaliyet gösteren Bingöl Polis Evi – 2020 Fiyatları, Telefon, Adres Bilgileri hakkında bilgiler vereceğiz.

UYARI: Değerli okuyucular fiyat listeleri ve yemek listeleri devamlı değişiklik gösterdiğinden dolayı aşağıdaki telefon numaralarından oda ücretleri dahil polis evi hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bingöl Polis Evi

Bingöl Polisevi Şube Müdürlüğünde; 1 Emniyet Amiri, 10 Polis Memuru, 21 Teknisyen Yardımcısı, 1 İşçi, 1 Çarşı ve Mahalle Bekçisi ve 3 sözleşmeli personel görev yapmaktadır.

Bingöl Polisevi 2011 yılında Emniyet Genel Müdürlüğümüzün katkıları ile gerçekleştirilen tadilattan sonra 04 Nisan 2011 tarihinde tekrar hizmete açılmıştır. Polisevi Şube Müdürlüğü otel kısmı 2 kattan oluşmaktadır. 30 oda ve 52 yatak kapasiteli odaların tamamında 24 saat kablosuz internet hizmeti sunulmaktadır.  Odalar televizyon ve mini barlıdır. İstediğiniz saat kablosuz internet ulaşabilirsiniz. Bunun yanı sıra yazlık kışlık restoran, piknik alanı, 3 adet lokal, çocuk oyun salonu, terzihane, çamaşırhane bölümleri ile teşkilat mensuplarımızın hizmetine sunulmuştur.

BİNGÖL Polisevi Doğu ile Batı arasında coğrafi konumu itibariyle bir geçiş noktasında bulunmaktadır. BİNGÖL Polisevi yaz aylarında batıya giden ve doğuya gelen mensuplarımızın tercih ettiği ve dinlendiği tesistir. Özellikle bizi tercih edecek olan misafirlerimizin Haziran, Temmuz,  Ağustos ve Eylül aylarında rezervasyon konusunda hassas davranmalarını rica ederiz.

Kahvaltı : 07:30 – 10:00 saatleri arası.

Öğle Yemeği : 12:00 – 14:00 saatleri arası.

Akşam Yemeği : 17:00 – 20:00 saatleri arası

Bingöl Polis Evi İletişim

Adres:  İnönü Mahallesi. Kültür Caddesi. No: 26. Merkez – BİNGÖL

Telefon: (426) 213 19 20

Kaynak: Bingöl Polis Evi

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.