Kırıkkale PMYO Kazanan (18.Dönem) Adaylara Duyuru

Anasayfa / POLİS ALIMLARI / PMYO / Kırıkkale PMYO Kazanan (18.Dönem) Adaylara Duyuru

Kırıkkale PMYO Kazanan (18.Dönem) Adaylara Duyuru

PMYO Adayları, Kırıkkale PMYO Kazanan (18.Dönem) Adaylara Duyuru yayınladı. Adayların okula giderken götürmesi gereken malzeme ve evraklar;

Kırıkkale PMYO Kazanan (18.Dönem) Adaylara Duyuru

Öğrenci adayları geçici kayıt için 11 Ekim 2018 Perşembe günü saat18:00’e (daha önceki günlerde gelmelerine gerek yoktur.)  kadar Yüksekokul Müdürlüğümüzde hazır bulunmaları gerekmektedir. Adaylar geçici kayıtlarını yaptırdıkları andan itibaren intibak eğitimi başlayacak olup o andan itibaren okulumuzda yatılı (yanlarında eşofman, traş takımı, terlik, spor ayakkabı, v.b gerekli eşyaları getirecektir) olarak kalacaklardır. Ayrıca adayların Anne ve babasının ikamet adresleri, doğum yeri ve tarihleri kayıt esnasında lazım olacaktır.

       Adayların ses, görüntü ve depolama özelliği olan her türlü cep telefonu (Akıllı ve her türlü kameralı telefonlar), dizüstü veya tablet bilgisayarı, fotoğraf makinesi, kamera vb. elektronik cihazları okula getirmeleri yasaktır. (KAMERASIZ TELEFON GETİREBİLİRLER)

KAYIT SIRASINDA ÖĞRENCİ ADAYININ YANINDA GETİRMESİ GEREKEN EVRAKLAR

1-Mezun olduğu Lise diploması veya geçici mezuniyet belgesi (e-devlet çıktısı da olur),

OKUMALISIN  POMEM Kursları - PMYO - PAEM - PÖH Hazırlık Kursları

2-Vesikalık fotoğraf 6 adet (son altı ay içinne çekilmiş sakalsız),

3-Nüfus cüzdanı fotokopisi (2 adet),

4-Askerlik yapanlar için terhis belgesinin aslı, (e-devlet çıktısı olur) (2000 yılı ve sonrası doganların belge getirmelerine gerek yoktur)

5-Evli olan adaylar için eşinin vesikalık fotoğrafı 1 adet (son altı ay içinne çekilmiş), kimlik fotokopisi ve evlilik cüzdanı fotokopisi

NOT: Herhagi bir Üniversitede kaydı olan veya okuyan adaylar Yüksekokulumuza gelirken lise diploması veya geçici mezuniyet belgesinin aslını (e-devlet çıktısı olur) getirmeleri halinde kayıtlı veya okudukları üniversiteyle ilgili bir işlem yapmalarına gerek yoktur.

Kaynak: http://kirikkalepmyo.pa.edu.tr


Polislik sözlü mülakat  sürecinin en önemli ayağının ilk 60 saniye olduğunu unutmayın. Bu süreçte kurulda oluşturacağınız olumlu ve bilgi dolu intiba, mesleğe atacağınız adımın en önemli noktası olabilir. Bu sürece hazırlanmak için polis adaylarına, içerisinde binlerce gerçek polislik mülakat soru ve cevabı olan polis mülakatları uygulamamızı tavsiye ederiz. Binlerce polis adayına sınavı kazandırdığımız için hem mutlu hem de iddialıyız.

İndirmek İçin LOGOLARA TIKLAYIN

>

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bekçilik-Android