Performans Değerlendirme Puanı Yetersiz Olduğundan Polis Yer Değiştirme

Performans Değerlendirme Puanı Yetersiz Olduğundan Polis Yer Değiştirme

Emniyet Hizmetleri Sınıfında görev yapan memurlar için bu yazımızda Performans Değerlendirme Puanı Yetersiz Olduğundan Polis Yer Değiştirme  hakkında bilgiler vereceğim.

Performans Değerlendirme Puanı Yetersiz Olduğundan Polis Yer Değiştirme

Emniyet Hizmetleri personellerinin atama ve yer değiştirme işlemleri Emniyet Hizmetleri Sınıfı Mensupları Atama ve Yer Değiştirme Yönetmeliğine göre yapılmaktadır. Bu yönetmeliğe göre Performans Değerlendirme Puanı Yetersiz Olduğundan Polis Yer Değiştirme işlemi hakkında yönetmelikte aşağıdaki gibi açıklama yapılmıştır.

Bir yıllık performans değerlendirme puanı yetersiz olarak değerlendirilen personelin görev yeri, birim içerisinde değiştirilir. Sonraki bir yıllık performans değerlendirme puanı da yetersiz olarak değerlendirilenler hizmet içi eğitime tabi tutulur. Eğitim sonunda yapılacak sınavda başarısız olanlar ile hizmet içi eğitimde başarılı olmakla birlikte, eğitimi takiben yapılan ilk değerlendirmede yine performans değerlendirme puanı yetersiz olarak değerlendirilenler başka bir birime atanırlar.

Emniyet Hizmetleri Sınıfı Mensupları Atama ve Yer Değiştirme Yönetmeliği

Bu yazının tüm hakları https://polisaskeradaylari.com/’a aittir. 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanununun 36. maddesi uyarınca alıntılanamaz. Telif hakları saklı tutulmuş bu yazının alıntılanması halinde yasal takip yapılacaktır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.