Anasayfa / POLİS ALIMLARI / POMEM Kazanan Adayların Yapacakları – POMEM Mezunundan Tavsiye

POMEM Kazanan Adayların Yapacakları – POMEM Mezunundan Tavsiye

POMEM Adayları, bu yazımda sizlere POMEM Kazanan Adayların Yapacakları – POMEM Mezunundan Tavsiye vereceğim.

POMEM Kazanan Adayların Yapacakları – POMEM Mezunundan Tavsiye

Kazanan arkadaşları tebrik ederim. Yapmanız gereken tek şey artık kazandığınız okula ait resmi bir site bulunmaktadır. O siteden sizler için duyurular yayınlanacak onları takip edebilirsiniz bizlerde bu yazı altında okulların duyurularını sizlerle paylaşacağız. Okulu kazandığınız artık kesin olarak açıklandı. Bundan sonra bir de önemli olan Sağlık Şartlarına Dikkat Etmeniz gerekmektedir. Okula gitmeden genel bir kan tahlili yaptırmanızı öneririm orada değerleri görmüş olur ona göre hızlı bir şekilde yol çizersiniz.

POMEM Yedek Nedir? Yedek Alımı Nasıl Yapılıyor?

Tüm Hastalıkları Soru Cevap Şeklinde Bulabilirsiniz Tıklayın

24. Dönem POMEM – Güven Masası Kazanan Adaylar Resmi Duyurular

Polis Akademisinden yapılan duyuru aşağıdaki şekildedir. 

24.Dönem POMEM Giriş Sınavı sonuçları açıklanmıştır. Adaylara sonuçlar, posta yoluyla veya diğer iletişim araçlarıyla bildirilmeyecek olup, resmi internet sitemiz üzerinden ilan edilen sonuçlar tebligat niteliğindedir.

Yedek planlamalara ilişkin sonuçlar da resmi internet sitemizde açıklanacak, yedek olarak planlanan adaylara posta yoluyla veya diğer iletişim araçlarıyla herhangi bir bildirimde bulunulmayacaktır. Bu nedenle sınav sonucunda yedek olarak belirlenen adayların yapılacak yedek planlamalar ile ilgili olarak resmi internet sitemizi takip etmeleri gerekmektedir.

Tüm adaylara ilanen duyurulur.

Tüm Hastalıkları Soru Cevap Şeklinde Bulabilirsiniz Tıklayın

 

Polislik Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

 

12 Yorumlar

  1. Yakında inşaallah resmi nikahim var. Fakat evleneceğim kişi alman vatandaşı. Bu durum pomeme başvurmamda engel teşkil eder mi?

  2. 23. Dönem pomemi kazanan ancak şuan bedelli askerlikte olan birisinin Hakkı yanıyor mu ne yapmamız gerekiyor bu süreçte

    • Yanıyor kardeşim askerlikle ilişiği bulunmama şartı var kardeşim sen kazandığın okulu ara bir sor yinede

  3. Benim sağ kulağımda doku kaybı var ama duymada falan sıkıntı yok polis olmama engel olur mu acaba

  4. Ben bu yil sınava girecem eğer polisligı kazanirsam puanımi çıkarıp üniversiteye direk yerlesirmiyim parkur ve mülakata girmeden

  5. Merhabalar. Kadın pöh e başvurmak istiyorum. Bütün şartları taşıyorum. Ancak bundan 6 sene önce yanlış teşhis sonucu birkaç ay kadar psikiyatrik ilaçlar kullanmıştım. Ayrıca evliyim ve iki çocuğum var. Eğitimler ne kadar sürüyor? Ve kesin yatili kalmak mi gerekiyor? Teşekkürler

  6. merhabalar 26.dönem kazandığımda varikosel ameliyatını eğitimi tamamladıktan sonra atama gerçekleştiğinden kısa bir süre sonra yaptırsam izin verirler mi ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir