Skype Reklamlarını Engelleme – Skype Reklamları Kapatma Yolları

Skype Reklamlarını Engelleme – Skype Reklamları Kapatma Yolları
A+
A-

Teknoloji kategorimizdeki bu yazımızda sizlere Skype Reklamlarını Engelleme – Skype Reklamları Kapatma Yolları hakkında bilgiler vereceğiz.

Skype Reklamlarını Engelleme

Skype mesajlaşma ve görüntülü konuşma uygulaması son zamanların en popüler uygulamalarından bir tanesi ve reklam kaldırma konusu çok merak edilmekte.

Skype pek çok insanın hem mesaj yolu ile hem de görüntülü sohbetler ile iletişim halinde olabildikleri bir platform. Bu platformun kullanıcı oldukça fazla olduğu için bu durumdan faydalanmak isteyen insanlar da olabilmektedir. Skype uygulamasında devamlı olarak çıkıp duran reklamlar pek çok insan için can sıkıcı bir durum haline gelebilmektedir ve bu durumu engelleme yolları da araştırılmaktadır. Skype’ı kullanmaktan hoşnut olan ancak reklamlar yüzünden istediği verimi alamayan kullanıcılar için, Skype reklamlarını birkaç farklı ayar da bulunmaktadır. Bu ayarlar kolay bir şekilde yapılarak da platformdaki reklamlardan kurtulmak da mümkün olmaktadır.

Skype Reklamlarını Kapatmak İçin Ne Yapılmalıdır?

Skype pek çok insan için oldukça iyi ve etkili bir sohbet uygulaması olsa da, bu platformda bulunan reklamlar rahatsız edici boyutlara ulaşabilmektedir. Bu konudan sıklıkla rahatsız olan ve durumu düzeltmek isteyen insanlar bu can sıkıcı reklamları kaldırmak ve engellemek için de farklı yollar araştırmaktadırlar. Öncelikle belirtmekte fayda vardır ki Skype reklamlarını kapatabilmek için uygulama içerisinde herhangi bir seçenek ya da ayar bulunmamaktadır. Pek çok kullanıcı vakitlerini ayırıp uygulama içerisinde böyle bir opsiyon arasalar bile herhangi bir sonuç ile karşılaşılmamaktadır. Bu reklamları tamamen ortadan kaldırmak için yasaklama işlemini de yapmak tercih edilebilmektedir.

Skype Reklam Kapatma Aşamaları Nelerdir?

Bilgisayardan Skype uygulamasını da kullanan ve reklamları engellemek isteyen insanların ilk olarak yapmaları gereken eylen denetim masasını açmak olmaktadır. Daha sonrasında internet ayarlarının bölüm gidilerek, güvenlik ayarlarının olduğu kısmın açılması gerekmektedir. Denetim masası üzerinde güvenlik kısmında bulunan yasaklı siteler bölümünden Skype bağlantısını ekleme bölümüne eklemek gerekecektir. Doğru bir şekilde bağlantı adresi girişi yapıldıktan sonra Skype reklamlarını yasaklı siteler için engellemek mümkün olacaktır. Aşamalar sırasıyla özenli bir şekilde yapıldığı taktirde Skype reklamları kapatma görevi başarı ile sonuçlanmaktadır ve artık gereksiz Skype reklamları yüzünden sohbetinizi bölmeye de gerek kalmayacaktır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.