Uzman - Uzman Erbaş Tek Hekim Sağlık Raporu Doldurma ve İndir

Anasayfa / ASKERİ ALIMLAR / Uzman Alımları / Uzman – Uzman Erbaş Tek Hekim Sağlık Raporu Doldurma ve İndir

Uzman – Uzman Erbaş Tek Hekim Sağlık Raporu Doldurma ve İndir

Uzman – Uzman Erbaş Adayları bu yazımda Uzman – Uzman Erbaş Tek Hekim Sağlık Raporu Doldurma ve İndir hakkında bilgiler vereceğim.

Uzman – Uzman Erbaş Tek Hekim Sağlık Raporu Doldurma ve İndir

Fiziki Yeterlilik Testine katılabilmek için adayların tek hekimden (aile hekimi, kurum hekimi vb.) “adayın spor (şınav, mekik ve koşu) yapmasında sakınca bulunmamaktadır” onaylı hekim raporunu beraberinde getirecektir. (Örneği EK-C’dedir)

 Örneği İndirmek İçin Tıklayın

Başvuru kılavuzu içerisinden çıktı almak için aşağıdaki başvuru kılavuzunu indirerek geçerli sayfanın çıktısını almanız gerekiyor.

Başvuru kılavuzuna ulaşmak için tıklayınız.

OKUMALISIN  2019 Yılı Kara Kuvvetleri Uzman Erbaş Sınav Aşamaları

HEY ADAY ; Tüm alım ilanları Cep Telefonuna ÜCRETSİZ gelsin diyorsan. Aşağıdaki Uygulamamızı Telefonuna Kur Tüm Alım İlanları ve Polis, Asker, Bekçi, MSÜ, Subay, Astsubay Alımları Cep Telefonuna Yollayalım.

ASKERLİK sözlü mülakat  sürecinin en önemli ayağının ilk 60 saniye olduğunu unutmayın. Bu süreçte kurulda oluşturacağınız olumlu ve bilgi dolu intiba, mesleğe atacağınız adımın en önemli noktası olabilir. Bu sürece hazırlanmak için ASKER adaylarına, içerisinde binlerce gerçek ASKERİ mülakat soru ve cevabı olan ASKERİ mülakatları uygulamamızı tavsiye ederiz. Binlerce ASKER adayına sınavı kazandırdığımız için hem mutlu hem de iddialıyız.

İndirmek İçin LOGOYA TIKLAYIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bekçilik-Android