escort izmir


Anasayfa / Bekçi Alımları / 1. Dönem Bekçilik Yazılı Sınav İtiraz Sonuçları Açıklandı

1. Dönem Bekçilik Yazılı Sınav İtiraz Sonuçları Açıklandı

2018 Bekçi adayları Polis Akademisi, 1. Dönem Bekçilik Yazılı Sınav İtiraz Sonuçları Açıklandı. 

Sonucunuzu öğrenmek için aşağıdaki linke tıklayınız

1. Dönem Bekçilik Yazılı Sınav İtiraz Sonuçları Açıklandı

02/03/2018 tarih ve 30348 sayılı Resmi Gazete’ de yayımlanarak yürürlüğe giren Çarşı ve Mahalle Bekçiliğine Giriş Sınavı Yönetmeliğinin Yazılı Sınav başlıklı 13 ve 14’üncü maddeleri kapsamında 20/10/2018 tarihinde Çarşı ve Mahalle Bekçiliği Yazılı Sınavıyapılmıştır.

Yazılı Sınav Sonuçları 26/10/2018 tarihinde Milli Eğitim Bakanlığı www.meb.gov.tr ve Polis Akademisi Başkanlığı www.pa.edu.tr internet adresinden açıklanmıştır. Adaylar tarafından Polis Akademisi Başkanlığına gönderilen yazılı sınav sonuclarına ilişkin itiraz dilekçeleri Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yeniden değerlendirilmiştir.

1.DÖNEM ÇARŞI VE MAHALLE BEKÇİLİĞİ YAZILI SINAVI İTİRAZ DİLEKÇELERİ SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ

 

Bekçilik Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

Bir Yorum

  1. Bekçilik sınavların iyi geçti sonuç başarısız geldi.neye göre ve neden açıklanmalı adaylara.kazanamadığı.insanların umutları geleceği zamanı herşeyi bitti.artık güven kalmadı.hayata tekrar tutunmak kaybedilen ümitler.yüzlerce kişi sınav parası resim yol parası yaşadığı stresi kim yerine koyacak.itiraz ediyorum.kazanamamış olsada sebebi nedeni açıklanmalı..moralim çok bozuk nedir bu olan bitenler.bi yüzümüz gelmedi yazıktır günahtır kimin umrunda.itiraz ediyorum bu haksizlig

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir