1. Dönem Bekçilik Yazılı Sınav İtiraz Sonuçları Açıklandı

Anasayfa / Bekçi Alımları / 1. Dönem Bekçilik Yazılı Sınav İtiraz Sonuçları Açıklandı

1. Dönem Bekçilik Yazılı Sınav İtiraz Sonuçları Açıklandı

2018 Bekçi adayları Polis Akademisi, 1. Dönem Bekçilik Yazılı Sınav İtiraz Sonuçları Açıklandı. 

Sonucunuzu öğrenmek için aşağıdaki linke tıklayınız

1. Dönem Bekçilik Yazılı Sınav İtiraz Sonuçları Açıklandı

02/03/2018 tarih ve 30348 sayılı Resmi Gazete’ de yayımlanarak yürürlüğe giren Çarşı ve Mahalle Bekçiliğine Giriş Sınavı Yönetmeliğinin Yazılı Sınav başlıklı 13 ve 14’üncü maddeleri kapsamında 20/10/2018 tarihinde Çarşı ve Mahalle Bekçiliği Yazılı Sınavıyapılmıştır.

Yazılı Sınav Sonuçları 26/10/2018 tarihinde Milli Eğitim Bakanlığı www.meb.gov.tr ve Polis Akademisi Başkanlığı www.pa.edu.tr internet adresinden açıklanmıştır. Adaylar tarafından Polis Akademisi Başkanlığına gönderilen yazılı sınav sonuclarına ilişkin itiraz dilekçeleri Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yeniden değerlendirilmiştir.

1.DÖNEM ÇARŞI VE MAHALLE BEKÇİLİĞİ YAZILI SINAVI İTİRAZ DİLEKÇELERİ SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ

OKUMALISIN  Bekçilik Başvuru Ücreti Ne Zaman ve Hangi Bankaya Yatırılacak?

ÜCRETSİZ BEKÇİLİK sözlü mülakat  sürecinin en önemli ayağının ilk 60 saniye olduğunu unutmayın. Bu süreçte kurulda oluşturacağınız olumlu ve bilgi dolu intiba, mesleğe atacağınız adımın en önemli noktası olabilir. Bu sürece hazırlanmak için BEKÇİ adaylarına, içerisinde binlerce gerçek BEKÇİ mülakat soru ve cevabı olan BEKÇİ mülakatları uygulamamızı tavsiye ederiz. Binlerce BEKÇİ adayına sınavı kazandırdığımız için hem mutlu hem de iddialıyız.

ÜCRETSİZ İndirmek İçin LOGOLARA TIKLAYIN

Bir Yorum

  1. Bekçilik sınavların iyi geçti sonuç başarısız geldi.neye göre ve neden açıklanmalı adaylara.kazanamadığı.insanların umutları geleceği zamanı herşeyi bitti.artık güven kalmadı.hayata tekrar tutunmak kaybedilen ümitler.yüzlerce kişi sınav parası resim yol parası yaşadığı stresi kim yerine koyacak.itiraz ediyorum.kazanamamış olsada sebebi nedeni açıklanmalı..moralim çok bozuk nedir bu olan bitenler.bi yüzümüz gelmedi yazıktır günahtır kimin umrunda.itiraz ediyorum bu haksizlig

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir