Anasayfa / Bekçi Alımları / 2019/1. Dönem Bekçilik Yazılı Sınav İtiraz Sonuçları Açıklandı

2019/1. Dönem Bekçilik Yazılı Sınav İtiraz Sonuçları Açıklandı

2019 Bekçi adayları Polis Akademisi, 1. Dönem Bekçilik Yazılı Sınav İtiraz Sonuçları Açıklandı. 

Sonucunuzu öğrenmek için aşağıdaki linke tıklayınız

1. Dönem Bekçilik Yazılı Sınav İtiraz Sonuçları Açıklandı

02/03/2018 tarih ve 30348 sayılı Resmi Gazete’ de yayımlanarak yürürlüğe giren Çarşı ve Mahalle Bekçiliğine Giriş Sınavı Yönetmeliğinin Yazılı Sınav başlıklı 13 ve 14’üncü maddeleri kapsamında 13/07/2019 tarihinde 2019/1. Dönem Çarşı ve Mahalle Bekçiliği Yazılı Sınavı yapılmıştır.

Yazılı Sınav Sonuçları 07/08/2019 tarihinde Milli Eğitim Bakanlığı www.meb.gov.tr ve Polis Akademisi Başkanlığı www.pa.edu.tr internet adresinden açıklanmıştır. Adaylar tarafından Polis Akademisi Başkanlığına gönderilen yazılı sınav sonuclarına ilişkin itiraz dilekçeleri Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yeniden değerlendirilmiştir.

1.DÖNEM ÇARŞI VE MAHALLE BEKÇİLİĞİ YAZILI SINAVI İTİRAZ DİLEKÇELERİ SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ

 

Bekçilik Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

6 Yorumlar

  1. Bekçilik sınavların iyi geçti sonuç başarısız geldi.neye göre ve neden açıklanmalı adaylara.kazanamadığı.insanların umutları geleceği zamanı herşeyi bitti.artık güven kalmadı.hayata tekrar tutunmak kaybedilen ümitler.yüzlerce kişi sınav parası resim yol parası yaşadığı stresi kim yerine koyacak.itiraz ediyorum.kazanamamış olsada sebebi nedeni açıklanmalı..moralim çok bozuk nedir bu olan bitenler.bi yüzümüz gelmedi yazıktır günahtır kimin umrunda.itiraz ediyorum bu haksizlig

  2. Admin itiraz dilekcemi fax ceketim sistemde kaydınız yoktur diyor ne yapmam lazım

  3. Sınav kaydı yoktur diyor ?

  4. Admin cvp verirmisin sınav kaydın bulunmamaktadır diyo fax ceketim ne yapmam lazım

  5. Admin ndn soruma cvp vermiyorsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir