2018 Yılı PMYO Ön Başvuru Süresi Uzatıldı. - PMYO Adayları

Anasayfa / POLİS ALIMLARI / PMYO / 2018 Yılı PMYO Ön Başvuru Süresi Uzatıldı.

2018 Yılı PMYO Ön Başvuru Süresi Uzatıldı.

PMYO Adayları, 2018 Yılı PMYO Ön Başvuru Süresi Uzatıldı. Polis Akademisinin resmi sitesinden yaptığı duyuru ile PMYO başvurusu yapamayan adaylar için başvuru süresi uzatıldı.

2018 yılı PMYO ön başvuru işlemlerinin 13-26 Ağustos 2018 tarihleri arasında yapılacağı daha önce duyurulmuştur.

Ancak ön başvuru tarihleri arasında Kurban Bayramı tatili olması sebebi ile başvuru ücreti yatırma işlemlerinde sıkıntılar yaşanması ve ön başvuru tarihlerinin uzatılması için yoğun talep olmasından dolayı ön başvuru ve ücret yatırma işlemleri 31 Ağustos 2018 tarihi saat 23.00’e kadar uzatılmıştır.

Tüm adaylara ilanen duyurulur.

PMYO Eğitim Sonu Sınavı Nedir ve Nasıl Yapılıyor?

2018 PMYO Başvurusunu Yaptıktan Sonra Neler Yapılacak?

2018 PMYO Başvuru Ücreti Yatırma Resimli Anlatım

PMYO Hakkında Her Şey Burada TIKLA

OKUMALISIN  Polis Meslek Yüksek Okullarında Okutulan Dersler

YASAL UYARI: Yayınlanan köşe yazısı/haberlerin tüm hakları Polis Asker Adayları'na ( www.polisaskeradaylari.com) aittir. www.polisaskeradaylari.com şeklinde aktif bağlantı kurulabilir, açık kaynak gösterilmek kaydıyla içerik kullanılabilir. Açık kaynak linki gösterilmeden yapılan alıntılar için yasal işlem uygulanacaktır.

HEY ADAY ; Tüm alım ilanları Cep Telefonuna ÜCRETSİZ gelsin diyorsan. Aşağıdaki Uygulamamızı Telefonuna Kur Tüm Alım İlanları ve Polis, Asker, Bekçi, MSÜ, Subay, Astsubay Alımları Cep Telefonuna Yollayalım.

Polislik sözlü mülakat  sürecinin en önemli ayağının ilk 60 saniye olduğunu unutmayın. Bu süreçte kurulda oluşturacağınız olumlu ve bilgi dolu intiba, mesleğe atacağınız adımın en önemli noktası olabilir. Bu sürece hazırlanmak için polis adaylarına, içerisinde binlerce gerçek pomem mülakat soru ve cevabı olan polis mülakatları uygulamamızı tavsiye ederiz. Binlerce polis adayına sınavı kazandırdığımız için hem mutlu hem de iddialıyız.

İndirmek İçin LOGOLARA TIKLAYIN

>

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir