8 Bin Bekçi Alım Başvurusu Başladı Mı?

8 Bin Bekçi Alım Başvurusu Başladı Mı?

Bekçi Adayları, bu yazımda sizlere 8 Bin Bekçi Alım Başvurusu Başladı Mı?  hakkında bilgiler vereceğim.

8 Bin Bekçi Alım Başvurusu Başladı Mı?

Bekçi Adayları merakla beklediğinizi biliyorum ama şu an için herhangi bir başvuru daha başlamadı. Polis Akademisi kendi sitesinden sadece alımın olacağını söyledi. Polis Akademisi sitesinden yaptığı duyuruda  il kontenjanlarının ve başvuru şartlarının ileri bir tarihte açıklanacağını söyledi. Alımlar başlayınca duyuru yapılacaktır.

772 sayılı Çarşı ve Mahalle Bekçisi Kanunu ile Çarşı ve Mahalle Bekçiliğine Giriş Sınavı Yönetmeliği kapsamında; Emniyet Hizmetleri Sınıfında Çarşı ve Mahalle Bekçisi olarak 81 İl Valiliğinde istihdam edilmek üzere en az lise ve dengi okul mezunu toplam 8.000 erkek Çarşı ve Mahalle Bekçisi alımı yapılacaktır. Alıma ilişkin esaslar, il kontenjanları ve başvuru şartları önümüzdeki günlerde açıklanacaktır.

Başvurular başladığında işlemler nasıl oluyor aşamalar nasıl oluyor derseniz. Sizler için daha önce yazdığım tüm aşamaları detaylı olarak anlattığım yazımı okumanızı öneririm.Okumak İçin Tıklayın Bekçilik Başvurusu Nereye ve Nasıl Yapılır?

Bekçilik Başvuru Ücreti Ne Zaman ve Hangi Bankaya Yatırılacak?

2019 Bekçi Yaş Sınırı ve Hesaplama

2019 Bekçi Boy Kilo Hesaplama İçin Tıklayın 

Bekçilik Başvurusu Nereye ve Nasıl Yapılır?

Bayan Bekçi Alımı Ne Zaman Olacak?

Bekçi Nasıl Olunur? Bekçi Olma Şartları Neler?

 

 

Bekçilik Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: Content is protected !!