8 Bin Bekçi Alım Başvurusu Başladı Mı? - 2019 Bekçi Alımı Başvuruları

Anasayfa / Bekçi Alımları / 8 Bin Bekçi Alım Başvurusu Başladı Mı?

8 Bin Bekçi Alım Başvurusu Başladı Mı?

Bekçi Adayları, bu yazımda sizlere 8 Bin Bekçi Alım Başvurusu Başladı Mı?  hakkında bilgiler vereceğim.

8 Bin Bekçi Alım Başvurusu Başladı Mı?

Bekçi Adayları merakla beklediğinizi biliyorum ama şu an için herhangi bir başvuru daha başlamadı. Polis Akademisi kendi sitesinden sadece alımın olacağını söyledi. Polis Akademisi sitesinden yaptığı duyuruda  il kontenjanlarının ve başvuru şartlarının ileri bir tarihte açıklanacağını söyledi. Alımlar başlayınca duyuru yapılacaktır.

772 sayılı Çarşı ve Mahalle Bekçisi Kanunu ile Çarşı ve Mahalle Bekçiliğine Giriş Sınavı Yönetmeliği kapsamında; Emniyet Hizmetleri Sınıfında Çarşı ve Mahalle Bekçisi olarak 81 İl Valiliğinde istihdam edilmek üzere en az lise ve dengi okul mezunu toplam 8.000 erkek Çarşı ve Mahalle Bekçisi alımı yapılacaktır. Alıma ilişkin esaslar, il kontenjanları ve başvuru şartları önümüzdeki günlerde açıklanacaktır.

Başvurular başladığında işlemler nasıl oluyor aşamalar nasıl oluyor derseniz. Sizler için daha önce yazdığım tüm aşamaları detaylı olarak anlattığım yazımı okumanızı öneririm.Okumak İçin Tıklayın Bekçilik Başvurusu Nereye ve Nasıl Yapılır?

Bekçilik Başvuru Ücreti Ne Zaman ve Hangi Bankaya Yatırılacak?

2019 Bekçi Yaş Sınırı ve Hesaplama

OKUMALISIN  2018 Yılında Bekçi Alımı Yapılacak İller ve Sayıları

2019 Bekçi Boy Kilo Hesaplama İçin Tıklayın 

Bekçilik Başvurusu Nereye ve Nasıl Yapılır?

Bayan Bekçi Alımı Ne Zaman Olacak?

Bekçi Nasıl Olunur? Bekçi Olma Şartları Neler?

 


ÜCRETSİZ BEKÇİLİK sözlü mülakat  sürecinin en önemli ayağının ilk 60 saniye olduğunu unutmayın. Bu süreçte kurulda oluşturacağınız olumlu ve bilgi dolu intiba, mesleğe atacağınız adımın en önemli noktası olabilir. Bu sürece hazırlanmak için BEKÇİ adaylarına, içerisinde binlerce gerçek BEKÇİ mülakat soru ve cevabı olan BEKÇİ mülakatları uygulamamızı tavsiye ederiz. Binlerce BEKÇİ adayına sınavı kazandırdığımız için hem mutlu hem de iddialıyız.

ÜCRETSİZ İndirmek İçin LOGOLARA TIKLAYIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir