Anasayfa / POLİS ALIMLARI / PAEM / Bakan Soylu: Polis Alımlarında KPSS Puanını Düşürebiliriz.

Bakan Soylu: Polis Alımlarında KPSS Puanını Düşürebiliriz.

Polis Adayları, bu yazımda sizlere Bakan Soylu: Polis Alımlarında KPSS Puanını Düşürebiliriz. açıklaması hakkında bilgiler vereceğim.

Bakan Soylu: Polis Alımlarında KPSS Puanını Düşürebiliriz.

Ekrem Açıkel moderatörlüğünde, Türkiye Gazetesi yazarları Fuat Uğur ve Cem Küçük sordu, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu TGRT Haber canlı yayınında soruları cevapladı.

Bu sorulardan biride Polis alımlarında geçerli KPSS puanı hakkında oldu. 

Bu arkadaşlardan talep gelince araştırdım, kimsenin hakkına girmeyelim dedim. Arkadaşlarımızın tüm dosyaları bende ben de gerekli yerlere ilettim. Bunun sonucunu da paylaşacağız. Benim ihtiyacım olur 26’da da polis alırım aslında bu alım yaşı kanununa da bir eleştirim var. Biz polis alımlarında ön lisans iyileştirmesi de getirdik. Puanları da düşürebiliriz KPSS’de. Koyacağınız puanı aşağı düşürürseniz daha fazla girecek. Biz 4 ayda polis yapıyoruz şuanda. Neden ihtiyacımız var şuanda. Bu puanı 60-65’e düşürebiliriz.

Programın Tamamını Izlemek İçin Tıklayın 

Polislik Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

 

6 Yorumlar

  1. adı lazım değil

    önlisans için geçerlimi bu ? önlisans mezunuyum.2018 kpss puanım 68. imşALLAH puan düşerde polis olabilirim. 2 puanla kaçırmak çok kötü 🙁

  2. Lise mezunuyum ortaöğretim KPSS den 68 o
    Puan aldım polis olmam mümkün mü baş
    Vuru yapabiliyormuyum yaşım 27

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir