Balıkesir POMEM - Bekçi Meslek İçi Eğitim Duyurusu - Bekçi Eğitim Yerleri

Anasayfa / Bekçi Alımları / Balıkesir POMEM – Bekçi Meslek İçi Eğitim Duyurusu

Balıkesir POMEM – Bekçi Meslek İçi Eğitim Duyurusu

Bekçi Adayları, Balıkesir POMEM – Bekçi Meslek İçi Eğitim Duyurusu Polis Akademisi tarafından 1. Dönem Bekçi Adaylarının Eğitim Yerleri Açıklanmasından sonra adayların eğitim alacağı okullardan duyurular gelemeye başladı.

Balıkesir POMEM – Bekçi Meslek İçi Eğitim Duyurusu

-Müdürlüğümüze planlaması yapılan bekçi adaylarının 13/01/2019 tarihinde en geç saat 20:00’a kadar Müdürlüğümüze giriş yapmaları gerekmektedir.

-Eğitimleri süresince yatılı olarak Müdürlüğümüzde kalacaklarından dolayı, ihtiyaç duyacakları eşyaları yanlarında getirmeleri gerekmektedir. (Yeteri kadar eğitime uygun, rahat ve koyu renkli günlük kıyafet, eşofman takımı, spor ayakkabı, günlük kişisel bakım ve temizlik malzemeleri)

-Adayların Müdürlüğümüze gelirken yiyecek ve içecek getirmeleri yasaktır.

-Adayların ihtiyaç duyulması halinde kullanılmak üzere en az 4 adet biyometrik ya da vesikalık fotoğraf getirmeleri gerekmektedir.

-Adaylar Müdürlüğümüze gelirken her türlü ses ve görüntü kaydı yapabilen cihazları getirmeyeceklerdir.

-Adayları Müdürlüğümüze gelirken “akıllı” olarak adlandırılan ses, görüntü kaydı yapabilen ve internet erişimi sağlayabilen telefonları getirmeyeceklerdir.

OKUMALISIN  Bekçilikte Dövme Engel Değil ?

Adaylar Müdürlüğümüze şahsi araçları ile gelmeyeceklerdir.

-Adaylara posta, telefon, mail vb. iletişim araçları ile tebligat yapılmayacaktır. İnternet üzerinden yapılan bu duyuru tebligat niteliğindedir.

Bekçi Eğitimi Yapılacak Diğer Okullar ve Duyuruları

KAYNAK: Polis Akademisine Bağlı Okulların Linkleri


BEKÇİLİK sözlü mülakat  sürecinin en önemli ayağının ilk 60 saniye olduğunu unutmayın. Bu süreçte kurulda oluşturacağınız olumlu ve bilgi dolu intiba, mesleğe atacağınız adımın en önemli noktası olabilir. Bu sürece hazırlanmak için BEKÇİ adaylarına, içerisinde binlerce gerçek BEKÇİ mülakat soru ve cevabı olan BEKÇİ mülakatları uygulamamızı tavsiye ederiz. Binlerce BEKÇİ adayına sınavı kazandırdığımız için hem mutlu hem de iddialıyız.

Bu Alanda En Kapsamlı Uygulamadır.

İndirmek İçin LOGOLARA TIKLAYIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bekçilik-Android