Karabük POMEM - Bekçi Eğitim Duyurusu - 1 .Dönem Bekçi Adayları

Anasayfa / Bekçi Alımları / Karabük POMEM – Bekçi Eğitim Duyurusu

Karabük POMEM – Bekçi Eğitim Duyurusu

Bekçi Adayları, Karabük POMEM – Bekçi Eğitim Duyurusu Polis Akademisi tarafından 1. Dönem Bekçi Adaylarının Eğitim Yerleri Açıklanmasından sonra adayların eğitim alacağı okullardan duyurular gelemeye başladı.

Karabük POMEM – Bekçi Eğitim Duyurusu

   1. Dönem Çarşı Mahalle Bekçiliği eğitimi almak üzere Polis Akademisi Başkanlığı’nca Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdürlüğümüze planlaması yapılan bekçi adaylarının 13 Ocak 2019 tarihinde saat 20:00’a kadar müdürlüğümüz eğitim tesislerinde hazır bulunacak şekilde hareket etmeleri,

*** Eğitimleri süresince yatılı olarak POMEM Müdürlüğümüzde kalacaklarından dolayı, ihtiyaç duyacakları eşyaları yanlarında getirmeleri , ( Yeteri kadar kıyafet, eşofman takımı, spor ayakkabısı ve kişisel malzemelerini )

*** Bekçi adaylarının Müdürlüğümüze gelirken yanlarında kesinlikle yiyecek ve içecek getirmemeleri,

*** Bekçi adaylarının yanlarında sınıf ortamına uygun kıyafet getirmeleri,

*** Ayrıca bekçi adaylarının POMEM Müdürlüğümüze şahsi araçları ile gelmeleri durumunda araçlarının okul içerisine alınmayacağı ilanen duyurulur.

Adaylara posta, telefon vb. iletişim araçları ile tebligat yapılmayacaktır. İnternet üzerinden yapılan duyuru tebligat niteliğindedir.

OKUMALISIN  2019 Bekçilikte İkamet Şartı

Bekçi Eğitimi Yapılacak Diğer Okullar ve Duyuruları

KAYNAK: Polis Akademisine Bağlı Okulların Linkleri


YASAL UYARI: Yayınlanan köşe yazısı/haberlerin tüm hakları Polis Asker Adayları'na ( www.polisaskeradaylari.com) aittir. www.polisaskeradaylari.com şeklinde aktif bağlantı kurulabilir, açık kaynak gösterilmek kaydıyla içerik kullanılabilir. Açık kaynak linki gösterilmeden yapılan alıntılar için yasal işlem uygulanacaktır.

HEY ADAY ; Tüm alım ilanları Cep Telefonuna ÜCRETSİZ gelsin diyorsan. Aşağıdaki Uygulamamızı Telefonuna Kur Tüm Alım İlanları ve Polis, Asker, Bekçi, MSÜ, Subay, Astsubay Alımları Cep Telefonuna Yollayalım.

BEKÇİLİK sözlü mülakat  sürecinin en önemli ayağının ilk 60 saniye olduğunu unutmayın. Bu süreçte kurulda oluşturacağınız olumlu ve bilgi dolu intiba, mesleğe atacağınız adımın en önemli noktası olabilir. Bu sürece hazırlanmak için BEKÇİ adaylarına, içerisinde binlerce gerçek BEKÇİ mülakat soru ve cevabı olan BEKÇİ mülakatları uygulamamızı tavsiye ederiz. Binlerce BEKÇİ adayına sınavı kazandırdığımız için hem mutlu hem de iddialıyız.

ÜCRETSİZ İndirmek İçin LOGOLARA TIKLAYIN

2 Yorumlar

  1. Bir daha alim olucakmi ve kayıtlar ne zamn bayan da aliniyormu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir