İŞKUR En Az İlkokul Mezunu Bekçi Alımı Yapıyor. İşte Şartlar

Anasayfa / Bekçi Alımları / İŞKUR En Az İlkokul Mezunu Bekçi Alımı Yapıyor. İşte Şartlar

İŞKUR En Az İlkokul Mezunu Bekçi Alımı Yapıyor. İşte Şartlar

Bekçi Adayları, bu yazımda sizlere İŞKUR En Az İlkokul Mezunu Bekçi Alımı Yapıyor. İşte Şartlar hakkında bilgiler vereceğim sizlerden bu konuda çok mesaj gelmeye başladı.

İŞKUR En Az İlkokul Mezunu Bekçi Alımı Yapıyor. İşte Şartlar

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden farklı firma ve şirketlerde görevlendirmek üzere bekçi alımı yapılacaktır. Burada önemle belirtmek istiyorum. İçişleri Bakanlığı tarafından alınan Bekçi alımları ile karıştırılıyor. İçişleri Bakanlığına bağlı Emniyet Genel Müdürlüğü bünyesinde Bekçi alımı işlerine Polis Akademisi bakıyor. Buradaki ilan İŞKUR tarafından çıkmış bir ilan olup ilanda firma ve şirketlerde görevlendirmek üzere olarak belirtilmiştir.

İŞKUR Tarafından Alım Yapılacak İller

İstanbul, Ankara, Çanakkale, Balıkesir, Kocaeli, Aydın, Gaziantep, İzmir, Tokat, Elazığ.

İŞKUR Bekçi Alım Şartları

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden yayımlanan bekçi alımında en az ilkokul mezunu adayların başvuru yapabileceği açıklandı. Bunun yanında sağlık problemi bulunmayan,, dış görünüşüne özen gösteren, askerlik ile ilişkisi bulunmayan ve yüz kızartıcı suç işlememiş olan adaylar başvuru yapabilecektir.

OKUMALISIN  2019/2 Ankara - İstanbul Bekçilik Tercih Formu ve Tercih Edilecek Yerler

İlanları görmek ve şartları incelemek istiyorsanız sizlere aşağıda İŞKUR sitesine ait resmi linki veriyorum. Tekrardan belirteyim bu alım İçişleri Bakanlığı tarafından yapılan Bekçi alımı değildir. 

İŞKUR Bekçi Alım İlanları İçin Tıklayın


ÜCRETSİZ UYGULAMA YAYINDA BEKÇİLİK sözlü mülakat  sürecinin en önemli ayağının ilk 60 saniye olduğunu unutmayın. Bu süreçte kurulda oluşturacağınız olumlu ve bilgi dolu intiba, mesleğe atacağınız adımın en önemli noktası olabilir. Bu sürece hazırlanmak için BEKÇİ adaylarına, içerisinde binlerce gerçek BEKÇİ mülakat soru ve cevabı olan BEKÇİ mülakatları uygulamamızı tavsiye ederiz. Binlerce BEKÇİ adayına sınavı kazandırdığımız için hem mutlu hem de iddialıyız.

Bu Alanda En Kapsamlı Uygulamadır.YAZILI VE SÖZLÜ SINAV UYGULAMASI

İndirmek İçin LOGOLARA TIKLAYIN

2 Yorumlar

  1. Merhabalar ön başvuruyu yapyım ön kayıt tarihi ve baş vuru yerleri açıklandı 20.04.2019 diyor bu tarihtemi evrakları götürecegiz yoksa öncemi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bekçilik-Android