Anasayfa / Bekçi Alımları / İŞKUR En Az İlkokul Mezunu Bekçi Alımı Yapıyor. İşte Şartlar

İŞKUR En Az İlkokul Mezunu Bekçi Alımı Yapıyor. İşte Şartlar

Bekçi Adayları, bu yazımda sizlere İŞKUR En Az İlkokul Mezunu Bekçi Alımı Yapıyor. İşte Şartlar hakkında bilgiler vereceğim sizlerden bu konuda çok mesaj gelmeye başladı.

İŞKUR En Az İlkokul Mezunu Bekçi Alımı Yapıyor. İşte Şartlar

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden farklı firma ve şirketlerde görevlendirmek üzere bekçi alımı yapılacaktır. Burada önemle belirtmek istiyorum.

UYARI:

İçişleri Bakanlığı tarafından alınan Bekçi alımları ile karıştırılıyor. İçişleri Bakanlığına bağlı Emniyet Genel Müdürlüğü bünyesinde Bekçi alımı işlerine Polis Akademisi bakıyor. Buradaki ilan İŞKUR tarafından çıkmış bir ilan olup ilanda firma ve şirketlerde görevlendirmek üzere olarak belirtilmiştir.

İŞKUR Tarafından Alım Yapılacak İller

İstanbul, Ankara, Çanakkale, Balıkesir, Kocaeli, Aydın, Gaziantep, İzmir, Tokat, Elazığ.

İŞKUR Bekçi Alım Şartları

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden yayımlanan bekçi alımında en az ilkokul mezunu adayların başvuru yapabileceği açıklandı. Bunun yanında sağlık problemi bulunmayan,, dış görünüşüne özen gösteren, askerlik ile ilişkisi bulunmayan ve yüz kızartıcı suç işlememiş olan adaylar başvuru yapabilecektir.

İlanları görmek ve şartları incelemek istiyorsanız sizlere aşağıda İŞKUR sitesine ait resmi linki veriyorum. Tekrardan belirteyim bu alım İçişleri Bakanlığı tarafından yapılan Bekçi alımı değildir. 

İŞKUR Bekçi Alım İlanları İçin Tıklayın

 

Bekçilik Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

18 Yorumlar

  1. Merhabalar ön başvuruyu yapyım ön kayıt tarihi ve baş vuru yerleri açıklandı 20.04.2019 diyor bu tarihtemi evrakları götürecegiz yoksa öncemi

  2. İlk okul mezunuyum 80 doğumluyum bekçi olmak istiyorum olabilirmyim bilgisi olan vsrmı

  3. Suan basvurular acikmi iskur ilk okul mezunu bekci aliyor diye paylasmis dogrumu

  4. Bekcilikteki bir yil başvurduğumuz şehirdeki ikamet sarti uzman cavusluktan gelenler icinde gecerlimi acaba herhangi bir bilginiz varmi

  5. Çağlayan Çağlar

    Yazılı sınavda sakal, saç kesme zorunlu mu?

  6. İlk okul mezunuyum 26 yasindayım Suan ilk okul mezun alımı var mı teşekkür ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir