Bekçi Adayları Mülakat ve Parkura Giderken Neler Götürecek

Anasayfa / Bekçi Alımları / Bekçi Adayları Mülakat ve Parkura Giderken Neler Götürecek

Bekçi Adayları Mülakat ve Parkura Giderken Neler Götürecek

Bekçi Adayları, bu yazımda sizlere Bekçi Adayları Mülakat ve Parkura Giderken Neler Götürecek hakkında bilgiler vereceğim.

Bekçi Adayları Mülakat ve Parkura Giderken Neler Götürecek

Öncelikle belirletelim Spor ve Mülakat aynı gün yapılacaktır. Daha sonra ise yanınızda bulunması gereken belgeler neler olduğu hakkında bilgi vereyim;

  • Sınav Giriş Belgesi ( Okulun adı ve tarihi yazan belge)
  • Nüfus Cüzdanı
  • Fiziki Yeterlilik Parkur Dilekçesi ( Aşağıdan İndirebilirsiniz)
  • İlk olarak Fiziki Yeterlilik Yapılacak Başarılı olan aday mülakata alınacaktır.

Mülakatta aynı gün olacağından yanınızda Takım Elbise bulundurmanızı öneririm.  Ayrıca parkura giyeceğiniz malzemelerde yanınızda olsun. 

Polis Akademisi Duyurusu:

 1. Dönem Çarşı ve Mahalle Bekçiliği Giriş Sınavı kapsamında adaylar fiziki yeterlilik sınavı ve sözlü sınavına katılacakları sınav merkezlerini T.C. kimlik numaraları ve e-Devlet kapısı şifreleri ile www.pa.edu.tr internet adresinden sorgu yapmak suretiyle öğreneceklerdir.  İlan edilen tarihte ve sınav merkezinde adaylar fiziki yeterlilik sınavına ve sözlü sınava katılacaklardır. Ayrıca adaylara posta yolu veya değişik iletişim araçları ile sınav giriş belgesi gönderilmeyecektir. İnternetten yapılan duyuru tebliğ niteliğindedir.

OKUMALISIN  Bekçilik Sınav Giriş Belgesi ve Sıkça Sorulan Sorular

Adaylar Sınav Merkezlerine girişte yanlarında cep telefonu, ses ve görüntü kayıt cihazı veya bunlara benzer değişik elektronik eşya bulundurmamaları gerekmektedir.

Bekçi Adayı Fiziki Yeterlilik Parkur Dilekçesi İndirmek İçin Tıklayın 

Bekçilik Mülakat Tarihi KPSS’ye Denk Gelen Aday Ne Yapacak?

BEKÇİ ADAYLARI GRUBU KATILMAK İÇİN TIKLAYIN

 


BEKÇİLİK sözlü mülakat  sürecinin en önemli ayağının ilk 60 saniye olduğunu unutmayın. Bu süreçte kurulda oluşturacağınız olumlu ve bilgi dolu intiba, mesleğe atacağınız adımın en önemli noktası olabilir. Bu sürece hazırlanmak için BEKÇİ adaylarına, içerisinde binlerce gerçek BEKÇİ mülakat soru ve cevabı olan BEKÇİ mülakatları uygulamamızı tavsiye ederiz. Binlerce BEKÇİ adayına sınavı kazandırdığımız için hem mutlu hem de iddialıyız.

Bu Alanda En Kapsamlı Uygulamadır.

İndirmek İçin LOGOLARA TIKLAYIN

6 Yorumlar

  1. Admin spor kıyafetlerini giyip takım elbiseyi yanımıza alsak olurmu hem takım elbiseyi hemde spor kıyafeti yanımızda götürmek yerine.Spor kıyafetle polis eğitim merkezine girmek sıkıntı olurmu

  2. Bu spor dilekçesi bilgisayardan mı doldurup ıslak imza atacağız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bekçilik-Android