2018 PMYO Kazanan Adaylarının Yapacakları Neler?

Anasayfa / POLİS ALIMLARI / PMYO / 2018 PMYO Kazanan Adaylarının Yapacakları Neler?

2018 PMYO Kazanan Adaylarının Yapacakları Neler?

PMYO Adayları, bu yazımda sizlere 2018 PMYO Kazanan Adaylarının Yapacakları Neler? hakkında bilgiler vereceğim. Polis Akademisi tarafından paylaşılan bilgi;

 

Ben aklınızda sorular olmasın diye özet halinde yapacaklarınızı yazıyorum. Daha anlaşılır olması için maddeler halinde veriyorum;

1- Kazanan adaylar kazandıkları okulun sitelerini takip etmeleri gerekiyor. Orada okula giderken götürülmesi gereken evraklar ve malzemeler açıklanacak.

2- Kazanan adayların genel sağlık taraması okulda yapılacaktır.

3- Kazanan adaylara tavsiyem daha önceden ayrıntılı kan tahlili yaptırarak kendilerini kontrol ettirsinler.

4- Genel Sağlık Raporu Hakkında bilgi için TIKLAYIN

5- Sağlık Raporu devlet tarafından karşılanacaktır. Ayrı bir para ödemeye gerek yok.

6- Aday öğrenciler yanlarında temizlik-tıraş malzemeleri, el sabunu, şampuan, terlik, tırnak çakısı, elbise askısı götürün.

7- Günlük olarak giyeceğiniz pantolon tişört çok getirmenize gerek yok sadece hastaneye giderken onu giyeceksiniz. Birer adet götürürseniz yeter.

8- Kameralı ve andorid telefonlar, dizüstü veya tablet bilgisayarı, fotoğraf makinesi, kamera vb. elektronik cihazları (elektrikli tıraş makinesi hariç) okula götürmesi yasak.

OKUMALISIN  PMYO'lar Kapanacak Mı?

9- PMYO Adaylarının Giderken Götürülmesi Gereken Malzemeler için TIKLAYIN


Polislik sözlü mülakat  sürecinin en önemli ayağının ilk 60 saniye olduğunu unutmayın. Bu süreçte kurulda oluşturacağınız olumlu ve bilgi dolu intiba, mesleğe atacağınız adımın en önemli noktası olabilir. Bu sürece hazırlanmak için polis adaylarına, içerisinde binlerce gerçek polislik mülakat soru ve cevabı olan polis mülakatları uygulamamızı tavsiye ederiz. Binlerce polis adayına sınavı kazandırdığımız için hem mutlu hem de iddialıyız.

İndirmek İçin LOGOLARA TIKLAYIN

>

Bir Yorum

  1. 49.yedekteyim bayanım gelme ihtimalini öğrenebilir miyim?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bekçilik-Android