2019 PMYO Adayları: YKS Başvuru Kılavuzu Yayınlandı. - TYT Başvurusu

Anasayfa / POLİS ALIMLARI / PMYO / 2019 PMYO Adayları: YKS Başvuru Kılavuzu Yayınlandı.

2019 PMYO Adayları: YKS Başvuru Kılavuzu Yayınlandı.

PMYO Adayları2019 PMYO Adayları: YKS Başvuru Kılavuzu Yayınlandı. Polis Akademisi tarafından alımı yapılan PMYO için TYT puanı istenilmektedir.

2019 PMYO Adayları: YKS Başvuru Kılavuzu Yayınlandı.

2019 PMYO için geçerli olacak YKS başvuruları yarın başlıyor. PMYO başvurusu için TYT’den belirli bir puan alma şartı bulunmaktadır. TYT sınav sonuçlarından sonra alım ilanı çıkıyor. 

ÖSYM tarafından yapılan duyuru aşağıdaki gibidir:

2019- YKS Başvurularının Alınması

2019 Yükseköğretim Kurumları Sınavı (2019-YKS)15-16 Haziran 2019 tarihlerinde yapılacaktır. 15 Haziran 2019 tarihinde Temel Yeterlilik Testi (TYT), 16 Haziran 2019 tarihinde sabah oturumunda Alan Yeterlilik Testleri (AYT), öğleden sonra oturumunda Yabancı Dil Testi (YDT) uygulanacaktır.

2019-YKS başvuruları, 12 Şubat – 6 Mart 2019 tarihleri arasında alınacaktır.

Sınava ilişkin ayrıntılı bilgi 2019-YKS Kılavuzunda yer almakta olup, adaylar Kılavuza aşağıdaki bağlantıdan erişebilecektir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

ÖSYM BAŞKANLIĞI


2019 Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) Kılavuzu

2019 YKS Afişi

OKUMALISIN  PMYO Başvurusu Nasıl Yapılır? Tüm Aşamalar Detaylı Anlatım

YASAL UYARI: Yayınlanan köşe yazısı/haberlerin tüm hakları Polis Asker Adayları'na ( www.polisaskeradaylari.com) aittir. www.polisaskeradaylari.com şeklinde aktif bağlantı kurulabilir, açık kaynak gösterilmek kaydıyla içerik kullanılabilir. Açık kaynak linki gösterilmeden yapılan alıntılar için yasal işlem uygulanacaktır.

HEY ADAY ; Tüm alım ilanları Cep Telefonuna ÜCRETSİZ gelsin diyorsan. Aşağıdaki Uygulamamızı Telefonuna Kur Tüm Alım İlanları ve Polis, Asker, Bekçi, MSÜ, Subay, Astsubay Alımları Cep Telefonuna Yollayalım.

Polislik sözlü mülakat  sürecinin en önemli ayağının ilk 60 saniye olduğunu unutmayın. Bu süreçte kurulda oluşturacağınız olumlu ve bilgi dolu intiba, mesleğe atacağınız adımın en önemli noktası olabilir. Bu sürece hazırlanmak için polis adaylarına, içerisinde binlerce gerçek pomem mülakat soru ve cevabı olan polis mülakatları uygulamamızı tavsiye ederiz. Binlerce polis adayına sınavı kazandırdığımız için hem mutlu hem de iddialıyız.

İndirmek İçin LOGOLARA TIKLAYIN

>

6 Yorumlar

  1. 2019 PMYO alımı olmayacak şeklinde duyumlar aldım aslı var mı acaba

  2. 14 kasım 2019 da 18 yaşıma girecem pmyo başvursbilirmiyim

  3. Merhaba ben bu sene aciktan liseyi okicam 4senelik
    Benim size sormak istediğim şudur benim yaşım şuan 18 hani 4 senelik açıktan lise okicam ya lisemi bitirdikten sonra trafik polisi olmaz için herhangi bir engel cikarmi karşıma herhangi bir engel çıkarsa da ne olabilir?ben bu mesleği içtenlikle seviyorum ve okumak istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir