MSÜ Harp Okulları ve Astsubay MYO Tercihleri Başladı.

Anasayfa / Astsubay MYO / MSÜ Harp Okulları ve Astsubay MYO Tercihleri Başladı.

MSÜ Harp Okulları ve Astsubay MYO Tercihleri Başladı.

MSÜ Harp Okulları ve Astsubay MYO Tercihleri Başladı.

MSÜ Askeri  Öğrenci  sınavı  sonuçları geçtiğimiz  günlerde  açıklandı. Daha sonra  sınava  katılan adaylar arasında puanı hesaplananlar için  24 Nisan – 11 Mayıs  2018 tarihleri  arasında  www.msb.gov.tr adresinden harp okulları  ve astsubay  meslek yüksek  okulları  tercihlerini  yapabilecektir. Harp Okulları  için  adayın  MSÜ Sınavı – TYT – AYT ve Fiziki Yeterlilik puanları dikkate alınacaktır. Astsubaylik içinse  MSÜ Sınavı- TYT ve Fizik Yeterlilik puanlari dikkate alınacaktır. Yukarıda  belirtilen süre  içerisinde  tercih yapmayan adayların başvuruları  dikkate alınmayacaktır.

MSÜ TERCİHLERİ NASIL YAPILIR? 

Tercihleri yaparken  aldığınız  puanı dikkate alarak tercih yapın Sözel  Puanı, Eşit Ağırlık  ve Sayısal  puanlarınıza göre  nereleri  tercih edeceğinizi daha önceki  makalemizde sizlere anlatmıştım.

 Sizlere önerim tercihler daha yeni başladı acele etmeyin daha uygun bir zamanda yapın şu an sistem yoğundur.

Tercih  yapmak için  www.msb.gov.tr  adresine girmeniz gerekiyor İnternet  Expoler tarayıcısından açmayı  deneyin. Telefondan ve Google Chrome dan açılmayabiliyor.

OKUMALISIN  MSÜ Harp Okulu ve Astsubay MYO Mülakat Anıları

FİZİKİ  YETERLİLİK SINAVI VE BOY KİLO ŞARTLARI

MSÜ 2’NCİ SEÇİM AŞAMALARI DETAYLI ANLATIM 

Aklınıza takılan soruları uygulamamızdan ve sitemizden Soru Sor menüsünden sorabilirsiniz.

Polis -Asker -Bekçi Alımları Hakkında Her Şeyi Uygulamamızda Bulabilirsiniz. Sorularınızı Uygulamamız üzerinden sorabilir ve bildirim alabilirsiniz.

Uygulamamızı indirmek için Tıklayın


YASAL UYARI: Yayınlanan köşe yazısı/haberlerin tüm hakları Polis Asker Adayları'na ( www.polisaskeradaylari.com) aittir. www.polisaskeradaylari.com şeklinde aktif bağlantı kurulabilir, açık kaynak gösterilmek kaydıyla içerik kullanılabilir. Açık kaynak linki gösterilmeden yapılan alıntılar için yasal işlem uygulanacaktır.

HEY ADAY ; Tüm alım ilanları Cep Telefonuna ÜCRETSİZ gelsin diyorsan. Aşağıdaki Uygulamamızı Telefonuna Kur Tüm Alım İlanları ve Polis, Asker, Bekçi, MSÜ, Subay, Astsubay Alımları Cep Telefonuna Yollayalım.

ASKERLİK sözlü mülakat  sürecinin en önemli ayağının ilk 60 saniye olduğunu unutmayın. Bu süreçte kurulda oluşturacağınız olumlu ve bilgi dolu intiba, mesleğe atacağınız adımın en önemli noktası olabilir. Bu sürece hazırlanmak için ASKER adaylarına, içerisinde binlerce gerçek ASKERİ mülakat soru ve cevabı olan ASKERİ mülakatları uygulamamızı tavsiye ederiz. Binlerce ASKER adayına sınavı kazandırdığımız için hem mutlu hem de iddialıyız.

İndirmek İçin LOGOYA TIKLAYIN

2 Yorumlar

  1. Ya ben sayfaya giriyorum fakat aktif tercih lerde çıkmıyor tercih listesi yardımcı olur musunuz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir