Güvercinlik Jandarma Lojistik Komutanlığı Nerede-Nasıl Gidilir?

Anasayfa / ASKERİ ALIMLAR / Güvercinlik Jandarma Lojistik Komutanlığı Nerede-Nasıl Gidilir?

Güvercinlik Jandarma Lojistik Komutanlığı Nerede-Nasıl Gidilir?

Jandarma adayları, Güvercinlik Jandarma Lojistik Komutanlığı Nerede-Nasıl Gidilir?hakkında bilgiler vereceğim. Yazının sonunda Uzman Erbaş ile verilen yazıları dikkatlice okumanızı öneririm. Astsubaylığa Geçiş ve Sözleşme Süreler hakkında bilgileri bulabileceksiniz.

Güvercinlik Jandarma Lojistik Komutanlığı Nerede-Nasıl Gidilir?

a. Ulus : Bu bölgeden, İstanbul yolundan seyir eden Ulus-Sincan-Fatih hattında çalışan minibüsler, belediye ve özel halk otobüsleri ile gelinebilir. Minibüslerin ilk kalkış durağı Ulus dolmuş duraklarıdır. Minibüsler buradan hareketle, belediye ve özel halk otobüsleri ise Gençlik Parkı önünden geçerek, İstanbul Yolu güzergahını takip edip Güvercinlik Jandarma Lojistik Komutanlığı önünden geçmektedir.

b. Sıhhıye : Bu bölgeden, İstanbul yolundan seyir eden Ulus-Sincan-Fatih hattında çalışan minibüsler ile gelinebilir. Minibüslerin ilk kalkış durağı Sıhhiye-Yenişehir Hastane Köprüsünün altında bulunan Sincan dolmuş duraklarıdır. Minibüsler; buradan hareketle Sıhhiye Köprüsünün üzerinden geçerek Güvercinlik Jandarma Lojistik Komutanlığı önünden geçmektedir. Ayrıca, Ankara Adliyesi önünden geçen ve İstanbul yolundan seyir eden Ulus-Sincan Fatih hattında çalışan belediye ve özel halk otobüsleri ile de gelinebilir. Otobüslerin ilk kalkış durağı Ankara Adliyesi önünde bulunan otobüs duraklarıdır. Otobüsler buradan hareketle Güvercinlik Jandarma Lojistik Komutanlığı önünden geçmektedir.

OKUMALISIN  Sahil Güvenlik Muvazzaf-Sözleşmeli Astsubay Sınav Tarihleri Açıklandı.

c. Kızılay : Bu bölgeden, İstanbul yolundan seyir eden Kızılay-Sincan-Fatih hattında çalışan belediye ve özel halk otobüsleri ile gelinebilir. Otobüslerin ilk kalkış durağı Meşrutiyet caddesi üzerinde bulunan otobüs duraklarıdır. Otobüsler buradan hareketle, Eskişehir yolu üzerinden, İstanbul Yolu güzergahını geçerek Güvercinlik Jandarma Lojistik Komutanlığı önünden geçmektedir.

ç. AŞTİ : İl dışından sınavlara katılmak üzere Ankara‟ya gelen adaylar AŞTİ‟de indikten sonra Güney yönünde ilerleyerek, Eskişehir Yolu üzerindeki alışveriş merkezinin önünde bulunan otobüs duraklarından geçen Kızılay-Sincan-Fatih hattında çalışan belediye ve özel halk otobüsleri ile gelebilir. Otobüsler buradan hareketle, Eskişehir yolu üzerinden, İstanbul Yolu güzergahını geçerek Güvercinlik Jandarma Lojistik Komutanlığı önünden geçmektedir.

DİKKAT! Adaylar Jandarma Lojistik Komutanlığına; sadece İstanbul Yolu üzerinde bulunan Şehit Orgeneral Eşref Bitlis Kışlası 1 Numaralı Nizamiyesinden içeri alınacaktır.


HEY ADAY ; Tüm alım ilanları Cep Telefonuna ÜCRETSİZ gelsin diyorsan. Aşağıdaki Uygulamamızı Telefonuna Kur Tüm Alım İlanları ve Polis, Asker, Bekçi, MSÜ, Subay, Astsubay Alımları Cep Telefonuna Yollayalım.

ASKERLİK sözlü mülakat  sürecinin en önemli ayağının ilk 60 saniye olduğunu unutmayın. Bu süreçte kurulda oluşturacağınız olumlu ve bilgi dolu intiba, mesleğe atacağınız adımın en önemli noktası olabilir. Bu sürece hazırlanmak için ASKER adaylarına, içerisinde binlerce gerçek ASKERİ mülakat soru ve cevabı olan ASKERİ mülakatları uygulamamızı tavsiye ederiz. Binlerce ASKER adayına sınavı kazandırdığımız için hem mutlu hem de iddialıyız.

İndirmek İçin LOGOYA TIKLAYIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir