Güvercinlik Jandarma Lojistik Komutanlığı Nerede-Nasıl Gidilir?

Güvercinlik Jandarma Lojistik Komutanlığı Nerede-Nasıl Gidilir?

Jandarma adayları, Güvercinlik Jandarma Lojistik Komutanlığı Nerede-Nasıl Gidilir?hakkında bilgiler vereceğim. Yazının sonunda Uzman Erbaş ile verilen yazıları dikkatlice okumanızı öneririm.

Güvercinlik Jandarma Lojistik Komutanlığı Nerede-Nasıl Gidilir?

a. Ulus : Bu bölgeden, İstanbul yolundan seyir eden Ulus-Sincan-Fatih hattında çalışan minibüsler, belediye ve özel halk otobüsleri ile gelinebilir. Minibüslerin ilk kalkış durağı Ulus dolmuş duraklarıdır. Minibüsler buradan hareketle, belediye ve özel halk otobüsleri ise Gençlik Parkı önünden geçerek, İstanbul Yolu güzergahını takip edip Güvercinlik Jandarma Lojistik Komutanlığı önünden geçmektedir.

b. Sıhhıye : Bu bölgeden, İstanbul yolundan seyir eden Ulus-Sincan-Fatih hattında çalışan minibüsler ile gelinebilir. Minibüslerin ilk kalkış durağı Sıhhiye-Yenişehir Hastane Köprüsünün altında bulunan Sincan dolmuş duraklarıdır. Minibüsler; buradan hareketle Sıhhiye Köprüsünün üzerinden geçerek Güvercinlik Jandarma Lojistik Komutanlığı önünden geçmektedir. Ayrıca, Ankara Adliyesi önünden geçen ve İstanbul yolundan seyir eden Ulus-Sincan Fatih hattında çalışan belediye ve özel halk otobüsleri ile de gelinebilir. Otobüslerin ilk kalkış durağı Ankara Adliyesi önünde bulunan otobüs duraklarıdır. Otobüsler buradan hareketle Güvercinlik Jandarma Lojistik Komutanlığı önünden geçmektedir.

c. Kızılay : Bu bölgeden, İstanbul yolundan seyir eden Kızılay-Sincan-Fatih hattında çalışan belediye ve özel halk otobüsleri ile gelinebilir. Otobüslerin ilk kalkış durağı Meşrutiyet caddesi üzerinde bulunan otobüs duraklarıdır. Otobüsler buradan hareketle, Eskişehir yolu üzerinden, İstanbul Yolu güzergahını geçerek Güvercinlik Jandarma Lojistik Komutanlığı önünden geçmektedir.

ç. AŞTİ : İl dışından sınavlara katılmak üzere Ankara‟ya gelen adaylar AŞTİ‟de indikten sonra Güney yönünde ilerleyerek, Eskişehir Yolu üzerindeki alışveriş merkezinin önünde bulunan otobüs duraklarından geçen Kızılay-Sincan-Fatih hattında çalışan belediye ve özel halk otobüsleri ile gelebilir. Otobüsler buradan hareketle, Eskişehir yolu üzerinden, İstanbul Yolu güzergahını geçerek Güvercinlik Jandarma Lojistik Komutanlığı önünden geçmektedir.

DİKKAT! Adaylar Jandarma Lojistik Komutanlığına; sadece İstanbul Yolu üzerinde bulunan Şehit Orgeneral Eşref Bitlis Kışlası 1 Numaralı Nizamiyesinden içeri alınacaktır.

Uzman Erbaş Sözlü Mülakat Soruları ve Cevapları

Sözleşmeli Erbaş ve Er Yönetmeliği Madde 28 – 1 Nedir?

Jandarma Sözleşmeli Uzman Erbaş Alımı Boy-Kilo ve Fiziki Yeterlilik Testi

Uzman Erbaşlar Astsubaylığa Nasıl Geçiyor? İşte Şartlar

Uzman – Uzman Erbaş Tek Hekim Sağlık Raporu Doldurma ve İndir

YORUMLAR

 1. Sefa dedi ki:

  Aştiden ulaşmaya çalışacağım inşallah zor olmaz ve unutmazsam buraya ulaşım ve mülakattan sonra mülakat hakkında bilgilendirici yazılar yazabilirim benden sonraki kardeşlerime ışık tutmak için

  1. Admin dedi ki:

   Teşekkür ederim

  2. Şükrü dedi ki:

   Kardeşim bende aşti den ulaşıcam istersen haberleşelim yardımcı oluruz birbirimize

  3. Atakan dedi ki:

   Kardeş bende oraya düştüm tel numarani ver haberleselim

 2. Şükrü dedi ki:

  Kardeşim bende gidicem istersen haberleşelim yardımcı oluruz bir birbirimize